فیلترهای سرامیکی ریخته گری

آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری در خیابان هاشمی/ نجات ۱۳ نفر

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، سید جلال ملکی؛ سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران اظهار کرد: ساعت ۱۰:۴۴ صبح امروز، سه‌شنبه، یک مورد آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری در خیابان هاشمی تقاطع رودکی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان از سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند، گفت: مأموران آتش‌نشانی ظرف مدت ۵ دقیقه به محل حادثه رسیدند و مشاهده کردند که ساختمان درگیر با حریق یک ساختمان ۴طبقه است.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران اضافه کرد: مأموران بعد از ورود به ساختمان مشاهده می‌کنند که کانون آتش‌سوزی طبقه دوم این ساختمان است که وسعت این طبقه ۲۰۰ متر است و البته این طبقه به‌عنوان پارکینگ خودرویی استفاده شده است.

ملکی گفت: خوشبختانه هیچ خودرویی در این طبقه در لحظه وقوع حادثه وجود نداشت و آتش در قسمت انباری‌ها که وسعتی حدود ۴۰ متر داشتند شکل گرفته است.

وی با بیان اینکه شعله‌ها به بخش‌های دیگر این ساختمان در حال سرایت بودند، گفت: آتش‌نشانان همزمان عملیات اطفای حریق را انجام داده توانستند ۱۳ نفر را به‌سلامت از ساختمان خارج کنند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تأکید عضو شورای شهر بر حمایت تام از آتش‌نشانان

سخنگوی آتش‌نشانی تهران در پایان گفت: خوشبختانه این حادثه مصدومیت و تلفات جانی نداشت و هم‌اکنون آتش‌نشانان در حال ایمن‌سازی و لکه‌گیری محل حادثه هستند.

انتهای پیام/+

الماس تراشکاری

Check Also

الزامات مشارکت بالا در انتخابات ریاست جمهوری

  دیدارنیوزـ حسین علایی: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری زود هنگام در ایران پس از فاجعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *