آخرین خبرها

آزاد سازی۱۳ هکتار از اراضی کشاورزی در ساری/کشف ۲ کیلو مواد مخدر شیشه

ایسنا/مازندران جانشین فرماندهی انتظامی استان مازندران، گفت: به منظور حمایت از بخش کشاورزی و تولیدات داخلی، طرح جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرستان ساری اجرایی شد که در این طرح ۱۳ هکتار از اراضی کشاورزی و ساخت و ساز غیرمجاز از چنگ زمین خواران گرفته و به بخش کشاورزی بازگردانده شد.

به گزارش ایسنا، جانشین انتظامی استان مازندران از آزاد سازی ۱۳ هکتار از اراضی کشاورزی و ساخت و ساز غیرمجاز از چنگ زمین خواران در شهرستان ساری خبر داد.

 سیدموسی حسینی اظهار کرد: ماموران انتظامی به منظور حمایت از بخش کشاورزی و تولیدات داخلی، طرح جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرستان ساری را به مرحله اجرا گذاشتند.

وی افزود: در اجرای این طرح ماموران انتظامی شهرستان ساری با همکاری کارشناسان اداره جهاد کشاورزی،۱۳ هکتار از اراضی کشاورزی را که افراد فرصت طلب در آنها به صورت غیرمجاز ساخت و ساز و دیوارکشی کردند؛ شناسایی شدند.

 جانشین انتظامی استان مازندران بیان این که با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی دیوارها ایجاد شده در این زمین‌ها تخریب شدند، گفت: با اجرای این طرح بیش از ۱۳ هکتار از اراضی کشاورزی از چنگ زمین خواران آزاد و در اختیار بخش کشاورزی و زراعی شهرستان ساری قرار گرفت.

 حسینی افزود: ۴ متهم از این پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

۲۱ فقره سرقت در پرونده سارق آملی

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری سارق منزل با ۲۱ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

 علی داداش تبار با اعلام این خبر، افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در این شهرستان، تیم ویژه عملیاتی متشکل از کارآگاهان پلیس آگاهی طی اقدامات پلیسی برای شناسایی و دستگیری سارق آغاز کردند. فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه متهم شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر شد. وی تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۲۱فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کرد.

 داداش تبار با بیان این که موفقیت پلیس در کشف جرم نتیجه تعامل شهروندان است، گفت: بدون مشارکت و همراهی شهروندان حصول امنیت کامل مقدور نیست لذا از شهروندان تقاضا می شود ضمن توجه به اقدامات پیشگیرانه هر گونه اخبار را از طریق ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دستگیری سارقان خانه باغ در بهشهر

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از شناسایی و دستگیری ۸ سارق خانه باغ با ۱۴ فقره سرقت در این شهرستان، خبر داد.

حسن عنایتی گنجی درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از خانه باغ‌ها در سطح شهرستان بهشهر، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت‌.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، افزود: ماموران پس از بررسی‌های همه جانبه موفق به شناسایی ۸ سارق حرفه‌ای در این شهرستان شدند . عنایتی گنجی، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متهمان را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

وی، همچنین اظهار کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۱۴ فقره سرقت ازخانه باغ‌ها در این شهرستان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

دستگیری ۳ سارق با ۷ فقره سرقت در میاندورود 

سرپرست انتظامی شهرستان میاندورود از دستگیری ۳ سارق با ۷ فقره سرقت در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی آن شهرستان خبر داد.

شهرام  باقری گلوردی درباره جزئیات این خبر، گفت: به منظور پاسخگویی به مطالبات مردمی و برقراری نظم و امنیت عمومی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان اجرا شد.

 باقری از دستگیری۳ سارق و کشف ۷ فقره سرقت در اجرای این طرح خبر داد و اظهار کرد: کشف۲ تن چوب قاچاق و یک کیبلوگرم مواد مخدر، دستگیری ۵ معتاد متجاهر و خرده فروش، دستگیری ۱۰ تبعه غیر مجاز از دیگر اقدامات این فرماندهی در اجرای طرح مذکور بوده است.

دستگیری عامل تیراندازی در نور 

فرمانده انتظامی شهرستان “نور” گفت: فردی که در شهر رویان اقدام به تیراندازی به سمت خودروی احدی از شهروندان کرده بود، توسط ماموران پلیس امنیت عمومی شناسایی و دستگیر شد.

علی اکبر قلی پور در تشریح این خبر، گفت: در پی اعلام خبری به مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری و تیراندازی به خودروی احدی از شهروندان در شهر رویان، اکیپی از ماموران انتظامی و پلیس امنیت عمومی شهرستان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل، مشخص شد ضارب پس از درگیری و تیر اندازی به خودروی یکی از شهروندان از محل متواری شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نور تصریح کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی با شناسایی متهم، ضمن هماهنگی قضائی وی را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز نیز کشف کردند.

وی با بیان اینکه این متهم در بازجویی ماموران به بزه ارتکابی اعتراف کرده است، یاد آور شد: متهم سابقه دار پس از تشکیل پرونده قضائی به دادسرا معرفی شد.

پیشگامی پلیس پیشگیری قائمشهر در اجرای طرح محله محور

رئیس پلیس پیشگیری استان مازندران ، گفت: برابر بررسی‌های انجام شده، پلیس پیشگیری شهرستان قائمشهر بهترین عملکرد را در اجرای طرح محله محور سه روزه استانی داشته استو

سید محسن جعفری اظهار کرد: به‌منظور پیشگیری از روند صعودی سرقت اجرای طرح محله محور استانی به مدت ۷۲ ساعت به تمامی شهرستان‌های استان ابلاغ شد.

وی در ادامه افزود: پلیس پیشگیری شهرستان قائمشهر در اجرای این طرح بهترین عملکرد را در بین شهرستان‌های استان کسب کرده است . جعفری از پاکسازی نقاط آلوده و دستگیری ۱۹ نفر سارق و کشف ۳۹ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: از دیگر دستاوردهای پلیس پیشگیری شهرستان قائم شهر دستگیری ۴۵ محکوم متواری و تحت تعقیب بوده است.

وی در ادامه تصریح کرد: در طرح مذکور ماموران انتظامی شهرستان قائمشهر ۹ معتاد و یک نفر خرده فروش را دستگیر و انواع مواد مخدر از آنان کشف کردند.

 دستگیری سارقان حرفه ای سیم برق در عباس آباد 

 فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد از دستگیری ۲ سارق سیم برق با ۱۱فقره سرقت در آن شهرستان خبر داد.

مصطفی باباییاظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

 وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی، ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با همکاری ماموران کلانتری کلار موفق به شناسایی ۲ سارق حرفه‌ای شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد، تصریح کرد: با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی، متهمان حین سرقت دستگیر و از آنان مقادیر زیادی سیم و کابل برق سرقتی کشف شد.

 وی اظهار کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۱۱ فقره سرقت سیم برق از شبکه‌های توزیع برق اعتراف کردند. بابایی با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند از شهروندان درخواست کرد؛ در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

 کشف ۲ کیلوگرم موادمخدر ” شیشه” در سوادکوه 

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه از کشف ۲ کیلو گرم موادمخدر شیشه در شهرستان خبر داد.

عبدالله اکبری در تشریح این خبر، گفت: با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر استان و شهرستان با دریافت خبری در خصوص فعالیت مجرمانه ۲ نفر در امر توزیع مواد مخدر صنعتی، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند .

 وی افزود: ماموران پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی، دو نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر را حین انتقال مواد افیونی که از یکی از مرزهای غربی کشور تهیه و به سمت شهرستان قائم شهر بودند شناسایی و در یک عملیات ضربتی، متهمان را دستگیر کردند .

اکبری با اشاره به اینکه در بازرسی از متهمان مقدار ۲کیلو گرم مواد مخدر شیشه کشف شد، افزود: یک دستگاه خودرو زانتیا متعلق به متهمان نیز که در امر انتقال مواد استفاده می‌شد، توقیف و روانه پارکینگ شد.

انتهای پیام

درباره‌ی حسین محبی

با سلام خدمت کاربران عزیز بنده حسین محبی هستم در موضوعات مختلف باالاخص علوم انسانی مطلب می نویسم و درباره مسئل روز که مبتلابه عموم هست نوشته هایی که مفید باشد هم بازنشر می نمایم. نمونه مقالات تخصصی

حتما ببینید

باز شدن درهای یک فروند هواپیمای مسافربری قبل از فرود در کره جنوبی

درهای یکی از پروازهای شرکت هواپیمایی «آسیانا» هنگام فرود در شهر «دئگو»ی کره جنوبی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *