آخرین خبرها

آغاز عملیات برداشت نیشکر در کشت و صنعت هفت‌تپه

ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از آغاز عملیات برداشت نیشکر در کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه خبر داد و گفت: روزهای خوش نیشکر هفت‌تپه یکی پس از دیگری می‌آیند.

عبدعلی ناصری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به آغاز عملیات برداشت نیشکر در کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه اظهار کرد: براساس زمانبندی‌های انجام‌شده قرار است برداشت نیشکر در مجموعه کشت و صنعت نیشکر هفت ‌تپه، طی ۱۰۰ روز کاری اجرایی شود.

وی در خصوص میزان تولید نیشکر افزود: امسال پیش‌بینی می‌کنیم ۴۰۰ هزار تن نیشکر از سطح مزارع شرکت هفت‌تپه برداشت شود و در صورت تحقق این امر از مجموع نیشکر برداشتی، ۴۰ هزار تن شکر تولید خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با اشاره به افزایش ۱۷ هزار تنی تولید شکر در مجموعه نیشکر هفت‌تپه گفت: امسال میزان تولید شکر در مقایسه با سال زراعی گذشته از ۲۳ هزار تن به حدود ۴۰ هزار تن افزایش می‌یابد.

ناصری ادامه داد: در حال حاضر روزانه ۲ هزار تن نیشکر از مزارع هفت‌تپه برداشت می‌شود اما در روزهای آینده با توجه به ظرفیت کارخانه شکر میزان برداشت از مزارع افزایش خواهد یافت و بر این اساس تولید شکر نیز افزایش پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه امسال دومین سال عملیات برداشت محصول نیشکر پس از واگذاری هفت‌تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی است، عنوان کرد: روزهای خوش نیشکر هفت تپه یکی پس از دیگری می‌آیند و امیدواریم با روندی که در پیش است شاهد فراموش شدن اتفاقات تلخ گذشته در این مجموعه باشیم.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه اکنون روی ریل توسعه قرار گرفته و با توجه به کشت بیش از ۵ هزار هکتار نیشکر در سال جاری امیدواریم در سال آینده شاهد تولید بی سابقه نیشکر و شکر در این مجموعه باشیم.

ناصری گفت: براساس مسیر توسعه تدوین شده در کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه، امیدواریم در سال آینده تولید شکر در این شرکت دو برابر شده و به بیش از ۸۰ هزار تن شکر برسد.

انتهای پیام

درباره‌ی حسین محبی

با سلام خدمت کاربران عزیز بنده حسین محبی هستم در موضوعات مختلف باالاخص علوم انسانی مطلب می نویسم و درباره مسئل روز که مبتلابه عموم هست نوشته هایی که مفید باشد هم بازنشر می نمایم. نمونه مقالات تخصصی

حتما ببینید

ایران با یک کشور جدید توافق تجارت ترجیحی امضا می‌کند؟

پس از نهایی شدن عضویت ایران در چند گروه بین المللی و پیگیری سیاست‌های دوجانبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *