فیلترهای سرامیکی ریخته گری

آماده‌باش دستگاه‌های خدماتی تهران برای مراسم اربعین

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران از آماده باش دستگاه‌های خدماتی استان تهران برای برگزاری مراسم راهپیمایی اربعین خبر داد.

به گزارش ایسنا، حامد یزدی‌مهر در جلسه کمیته امداد و نجات ستاد اربعین استان تهران که پیش از ظهر امروز برگزار شد اظهار کرد: در جلسه‌ای که طی روز جاری برگزار شد نمایندگان از دستگاه‌های خدمات رسان استان تهران حاضر شدند و شرح وظایف و اقدامات دستگاه‌ها در خصوص اربعین حسینی را بررسی کردند.

یزدی مهر با تاکید بر اینکه دستگاه‌های خدمات رسان اعم از هلال احمر، راهداری و اورژانس برای ایام اربعین در حالت آماده باش هستند اظهار کرد: استانداری تهران با توجه به متولی بودن ستاد اربعین برای اینکه بتواند انجام وظیفه را به بهترین شکل ممکن داشته باشد نیازمند اطلاعاتی است که شامل اسامی داوطلبان اعزامی است. بر این اساس ستاد می‌تواند حمایت‌های حاکمیتی و حقوقی را به شایسته‌ترین شکل ممکن داشته باشد.

وی با بیان اینکه ضرورت دارد که تعداد پایگاه‌هایی که در خارج و داخل کشور اعلام شود گفت: در صورت اعلام این اطلاعات ستاد اربعین می‌تواند در حوزه امداد و نجات برنامه‌های حمایتی را داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  راهنمای سامانه بوستان دانشگاه فنی و حرفه ای

مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران اظهارکرد: در برگزاری مراسم اربعین تجهیزاتی که توسط دستگاه‌ها به خارج از کشور ارسال می‌شود نیز باید هماهنگی‌های مقتضی صورت بگیرد که با توجه به این موضوع باید اطلاعات خروج این وسایل شکل بگیرد تا برای ورود به کشور مشکل وجود نداشته باشد.

بیشتر بخوانید 

افزایش ۴۰۰ درصدی صدور گذرنامه/ نحوه صدور گذرنامه برای اتباع خارجی

یزدی مهر با بیان اینکه باید یک شبکه ارتباطی به واسطه هماهنگی و انسجام میان دستگاه‌ها ایجاد شود گفت: در این خصوص باید وظایف و نقش دستگاه‌ها از جمله هلال احمر، اورژانس، راهداری، آتش نشانی و… برای هم افزایی بیشتر مشخص باشد تا اهداف کارگروه و کمیته بر زمین نماند.

آماده‌باش دستگاه‌های خدماتی تهران برای مراسم اربعین

وی در پایان اظهار کرد: باید از زمان باقی مانده تا برگزاری مراسم اربعین استفاده کنیم. ستاد اربعین استان تهران در سه نقطه از جمله شهر مرزی مهران، شهر نجف در صحن حضرت زهرا و کربلا مستقر شده و خدمات به شایسته‌ترین شکل ممکن ارائه خواهد شد.

انتهای پیام 

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ترافیک روان در اکثر جاده‌های کشور/ انسداد دو محورمواصلاتی

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

شکستگی جمجمه راز قتل پسر نوجوان در جنوب تهران را فاش کرد!

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، ظهر روز دوازدهم شهریورماه، ماموران کلانتری ۱۵۱ یافت‌آباد از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد