فیلترهای سرامیکی ریخته گری

آیا ریست فکتوری برای «ایمن کردن» گوشی قبل از فروش کافی است؟-تایمز


ارزش گوشی‌های قدیمی با محتویات گرانبهای آن ها سنجیده می‌شود، اما اگر می‌خواهید گوشی قدیمی خود را با گوشی جدید جایگزین کنید، چندین کار وجود دارد که قبل از فروش آن باید انجام دهید تا محتویات خود را حفظ کنید.

ابتدا باید مطمئن شوید که قبل از پاک کردن محتویات گوشی قدیمی و فروش آن، یک نسخه پشتیبان تهیه کرده یا همه چیز، به خصوص عکس‌ها را از گوشی قدیمی منتقل کرده اید، چراکه که برخی از مراحل منجر به حذف هر گونه اطلاعات شخصی و برگرداندن گوشی به تنظیمات کارخانه می‌شود.

بازگشت به تنظیم کارخانه یا فکتوری

اگر آیفون دارید، به Settings بروید، سپس General را انتخاب کنید، ربه پایین بروید و به Transfer یا Reset iPhone بروید و روی Erase All Content and Settings ضربه بزنید، از شما خواسته می‌شود که این فرآیند را تأیید کنید و ممکن است چند دقیقه طول بکشد.

اگر گوشی اندرویدی دارید، روش بسته به سازنده گوشی متفاوت است، به تنظیمات سیستم بروید، سپس تمام داده‌ها را پاک کنید (بازنشانی به تنظیمات کارخانه). نیاز به وارد کردن رمز شخصی خود را خواهید داشت. در نهایت دوباره تمام داده‌ها را پاک کنید.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - راه‌های پیشگیری از گرمازدگی در حج

اگر گوشی شما “Samsung Galaxy” است، به تنظیمات بروید، سپس General Management، سپس Reset، و Factory data reset را انتخاب کنید، سپس به پایین بروید و روی “Reset”، سپس “Delete All” کلیک کنید، و در اینجا ممکن است نیاز داشته باشید تا جزئیات حساب سامسونگ خود را وارد کنید.

نکته قابل توجه این است که بر اساس مطالعه‌ای تازه توسط دانشگاه هرتفوردشایر، که نشان می‌دهد بازیابی عکس ها، ایمیل ها، متن‌ها و سایر اسناد از دستگاهی که ریست شده است، هنوز امکان پذیر است، بازنشانی کارخانه همه چیز را حذف نمی‌کند.

رونویسی داده‌ها

اگر می‌خواهید کاملاً مطمئن باشید که هیچ کس نمی‌تواند به داده‌های شخصی شما دسترسی داشته باشد، می‌توانید داده‌های خود را با با اطلاعات غیرمهم جایگزین کنید. این امر باعث می‌شود که هر کسی، صرف نظر از اینکه چقدر ماهر باشد، نتواند اطلاعات قدیمی شما را بازیابی کند، و این می‌تواند تضمین کند که اطلاعات شخصی شما غیرقابل بازیابی است.

دو نوع روش وجود دارد که شما را قادر می‌سازد تا این کار را انجام دهید.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  چگونه بهترین تیغ اره نواری فولاد بر را انتخاب کنیم؟

ترجیحاً از یک برنامه خاص از Play Store استفاده کنید، مانند “iShredder” یا “Shreddit”، زیرا این برنامه‌ها از تکنیک‌های حذف دائمی داده‌ها به صورت دیجیتالی استفاده می‌کنند. پس از اتمام کار برنامه ها، می‌توانید بازنشانی داده‌های کارخانه را انجام دهید.

منبع: ارم نیوز


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

تصویر روز ناسا: مسیه ۶۶ از نزدیک-تایمز

۲۲:۵۷ – ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ۲۲:۵۷ – ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ نجوم و فضا کهکشان مارپیچی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *