فیلترهای سرامیکی ریخته گری

اجرای طرح آزمایشی سرشماری نفوس و مسکن در شوشتر

ایسنا/خوزستان رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان از اجرای طرح آزمایشی سرشماری نفوس و مسکن در شوشتر به عنوان تنها شهر منتخب در استان خوزستان خبر داد.

مهرداد نیکو در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به آغاز طرح آزمایشی سرشماری نفوس و مسکن در یکی از شهرهای خوزستان اظهار کرد: طرح آزمایشی سرشماری نفوس و مسکن در شوشتر به عنوان تنها شهر منتخب در استان خوزستان از یک دی ماه آغاز شده و تا تاریخ ۳۰ دی ماه نیز ادامه خواهد داشت.

وی افزود: این سرشماری به صورت غیرحضوری و در بستر الکترونیکی انجام می‌شود تا با جمع‌آوری اطلاعات بتوان آن ها را در ابعاد مختلف احصا کرده و در اختیار برنامه‌ ریزان قرار داد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: هدف اصلی از اجرای این سرشماری شمارش خانوارهای ایرانی و غیرایرانی بر اساس داده­ های بهبودیافته دریافتی از منابع ثبتی است.

نیکو عنوان کرد: این طرح با همکاری استانداری خوزستان، شرکت پست، فرمانداری شوشتر، شهرداری شوشتر و ادارات کل ثبت احوال، راه و شهرسازی و امور اتباع و مهاجرین خارجی و همچنین سازمان دهیاری ها و شهرداری ها در حال اجرا است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  دولت سال آینده چقدر خرج دارد؟

وی ادامه داد: انجام این سرشماری مستلزم همکاری مردم شهر شوشتر در اعلام و اصلاح نشانی افراد در سامانه ثبت نشانی سازمان ثبت احوال به آدرس Ncr.ir/changeAddress است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان تصریح کرد: همچنین در صورتی که افراد از کد پستی محل سکونت خود مطلع نیستند می توانند از طریق سامانه GNAF.POST.IR کد صحیح موقعیت خود را دریافت کنند.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

صرفه‌جویی ۸۳۸ میلیون دلاری در بخش صنایع معدنی با بومی سازی-تایمز

حسن یونسیان مشاور رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *