فیلترهای سرامیکی ریخته گری

اجرای طرح سراسری مقابله با قاچاق کالا و ارز در تهران/کشف ۱۸۱ هزار واحد ارز و ۷۵۸هزار موادمحترقه

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اولویت مقابله با خروج غیرقانونی و قاچاق کالاهای اساسی معیشت محور و قاچاق مواد محترقه در پایتخت خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ هدایت بهرامی با اشاره به اجرای این طرح گفت:‌ طرح سراسری و استانی تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اولویت مقابله با خروج غیرقانونی و قاچاق کالاهای اساسی معیشت محور و همچنین قاچاق مواد محترقه با بهره‌گیری از امکانات و ظرفیت‌های سازمانی، تعامل و همکاری با دستگاه‌های متولی برون سازمانی از جمله سازمان صمت و جهاد کشاورزی اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه ۴۲ فقره پرونده تشکیل و ۱۴ دستگاه خودرو توقیف شد، گفت:‌ در اجرای این طرح ۴۹ نفر نیز دستگیر شدند که برای این افراد پرونده انتظامی تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ درباره میزان کشفیات این طرح نیز گفت:‌ در اجرای این طرح ۲۸۷ هزار و ۲۵۸ قلم انواع کالای قاچاق، ۷۵۸ هزار و ۲۶۸ عدد موادمحترقه و ۵۷۷ هزار و ۱۸۱ عدد انواع واحد ارز کشف و ضبط شد. کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را در حدود ۱۰۰ میلیارد تومان ارزیابی کردند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  اعلام وضعیت تردد در جاده‌های کشور/ بارش باران در محورهایگیلان و اردبیل

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

راز قتل پرماجرای مرد ثروتمند در لواسان و زن سالخورده در تهران فاش شد!

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، مرداد ماه سال ۱۳۹۹ بود که زن جوانی هراسان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد