فیلترهای سرامیکی ریخته گری

اجرای طرح پیشگامان پیشرفت از سوی هلال احمر

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از اجرای طرح پیشگامان پیشرفت به صورت پایلوت در سه استان تهران، خراسان رضوی و خوزستان خبر داد و گفت که تاکنون بیش از ۵ هزار نفر در این طرح تحت آموزش قرارگرفته‌اند.

محمد گلفشان در گفت‌وگو با ایسنا درباره اجرای طرح پیشگامان پیشرفت در جمعیت هلال احمر، اظهار کرد: سازمان جوانان نیازمند اقداماتی منسجم و تشکیلاتی است و در همین راستا برنامه‌ریزی و اجرای طرح “پیشگامان پیشرفت” را در دستور کار خود قرار دادیم.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با اشاره به شباهت برخی موضوعات طرح پیشگامان پیشرفت و برخی طرح‌هایی که در گذشته اجرا شده است، گفت: نباید اسم پیشاهنگی را روی این طرح بگذاریم چرا که زوایا و نحوه فعالیت این گروه‌ها متفاوت است.  در این طرح علاوه بر آموزش‌هایی که جوانان عزیز برای توانمند شدن می‌بینند، در مناطق کم برخوردار به صورت بشر دوستانه و تشکیلاتی اقداماتی را انجام می‌دهند که از جمله اقدامات بشر دوستانه می‌توان به آموزش مهارت‌های زندگی، اقدامات داوطلبانه، مردم‌یاری و… اشاره کرد. برای محقق شدن این هدف جوانانی جذب خواهند شد که برای همان منطقه و اصطلاحا بومی باشند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  پیام تبریک رئیس جمعیت هلال احمر به مناسبت روز جمهوری اسلامیایران

گلفشان با بیان اینکه قرار نیست جوانی را از شهری به شهر دیگر برده و آموزش دهیم گفت: همانطور که تیم های سحر را در هر منطقه به صورت جداگانه داریم این تیم ها نیز باید بومی باشند چرا که فرهنگ و موضوعاتی که در هر نقطه و شهر وجود دارد باید با افرادی که در محل فعالیت می‌کنند همخوانی داشت باشد.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر ادامه داد: این همخوانی زمانی ایجاد می‌شود که جوانان این منطقه برای خود آموزش‌های لازم را داشته باشند. این هدف در قالب پیشگامان پیشرفت می‌تواند اتفاق بیفتد. این طرح تا کنون مورد استقبال بوده است و به صورت تقریبی در سه استان پایلوت تهران، خراسان رضوی و خوزستان بالغ بر پنج هزار نفر را آموزش داده‌ایم.

گلفشان افزود: برخی آموزش ها ریزش دارند اما برنامه ما این است که استان به استان پیش رویم و بتوانیم اقدامات لازم را انجام دهیم. در حال حاضر این طرح در تهران، خراسان رضوی و خوزستان به صورت پایلوت اجرایی می‌شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ۲۱ کشته و زخمی در تصادف جاده‌ایِ غرب الجزایر

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

۱۴۹ هزار نفر چشم انتظار دریافت وام ازدواج/ نمایش پیام پایان اعتبار وام ازدواج در برخی استان‌ها-تایمز

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، وام ازدواج که به صورت رسمی از سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *