آخرین خبرها
فیلترهای سرامیکی ریخته گری

اختصاصی| ماموران "نوپو" 2 برادر قاتل فراری را از پای درآوردند+فیلم

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، دو برادر که در استان قم مرتکب قتل شده بودند بعد از اینکه توسط پلیس شناسایی و تحت رصد و دستگیری قرار گرفتند، توانسته بودند از استان قم فرار کنند و در منزل دخترخاله خود در یکی از شهرهای استان فارس مخفی شوند.

فرد قاتل در یک درگیری با اسلحه “کلت کمری” عامدانه  به سمت برادر و همسر خود شلیک می‌کند؛ در این درگیری همسر این قاتل جان خود را از دست می‌دهد و برادرش زنده می‌ماند اما بر اثر شدت خونریزی به کما می‌رود و بر اساس گفته پزشکان وضعیت جسمی مناسبی هم ندارد.

این قاتل بعد از ارتکاب قتل با برادر دیگرش ـ که او هم قاتل فراری و از اشرار سابقه‌دار شهر بوده ـ بعد از اینکه متوجه می‌شوند توسط پلیس شناسایی و تحت رصد و دستگیری قرار گرفته‌اند از قم به سمت شیراز فرار می‌کنند تا در خانه دخترخاله خود مخفی شوند.

ماموران نوپو با رصد اطلاعاتی، مخفیگاه این دو برادر قاتل را در شیراز شناسایی می‌کنند و صبح امروز عملیات ضربتی دستگیری آنها اجرا می شود؛ در این عملیات هر دو برادر با پلیس درگیر می‌شوند و به سمت نیروهای نوپو شلیک می‌کنند و قصد فرار داشتند که ماموران نوپو با قانون به کارگیری سلاح به سمت آنها شلیک می‌کنند و هر دو برادرکشته می‌شوند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  وقوع دو انفجار مرگبار در زندانی در میانمار

در پاکسازی مخفیگاه این قاتلان  سه خشاب پُر هم کشف و ضبط شد.

 

.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

مرگ ۲ نفر از مصدومان حادثه آتش‌افروزی جنوب تهران

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، شامگاه شنبه اول مهرماه، کارکنان انتظامات بیمارستان شهدای یافت‌آباد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد