آخرین خبرها
فیلترهای سرامیکی ریخته گری

ارائه ۷۲ میلیون خدمت ازسوی پلیس راهور به مردم/مرگ ۴۳ درصد از تصادفی‌ها در بیمارستان

رئیس پلیس راهور فراجا از ارائه بیش از ۷۲ میلیون خدمت از سوی این پلیس به مردم در سال‌جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار سید کمال هادیانفر در هفدهمین همایش سراسری  مدیران پلیس راهور که صبح امروز در سالن همایش‌هاس نورالرضا برگزار شد، اظهار کرد: تسهیل در ترددها و مدیریت ترافیک اولویت نشست‌های تخصصی پلیس راهنمایی و رانندگی است و امسال اقدامات بسیار خوبی در این خصوص انجام شده که در مقایسه با سال‌های قبل افزایش کمی و کیفی داشته است.

وی با بیان اینکه در حوزه ترافیک هم افزایی میان دستگاه‌ها امر مهمی است، افزود: در برنامه ششم توسعه ۳۱ درصد کاهش تلفات جاده‌ای پیش بینی شده بود که در پنج سال اخیر ۹۵ درصد از این پیش‌بینی یعنی کاهش ۳۱درصدی محقق شده است؛ همچنین بنا شده تا در برنامه هفتم به کاهش ۵۰ درصد برسیم که اقدامات برای تحقق آن آغاز شده است.

هادیانفر با اشاره به آمار جانباختگان حوادث رانندگی گفت: ۵۱ درصد از جانباختگان تصادفات در همان صحنه تصادف جان خود را از دست می‌دهند، شش درصد حین انتقال و ۴۳ درصد در بخش تروما و بیمارستانی فوت می‌کنند که باید برای این بخش تمهیدات ویژه‌ای اتخاذ شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  هشدار مدیریت بحران تهران نسبت به کوهنوردی در روزهای پنجشنبهو جمعه

رئیس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه ۳۲ دستگاه در حوزه کاهش مرگ و میرهای ناشی از تصادفات نقش دارند، گفت: مطالبه ما این است که این دستگاه‌ها وارد میدان شوند تا بتوانیم به هدف‌گذاری انجام شده که کاهش پنجاه درصدی طبق قانونی برنامه هفتم است، دست پیدا کنیم.

رئیس پلیس راهور فراجا از ارائه بیش از ۷۲ میلیون خدمت در سال جاری از سوی پلیس راهور به مردم خبر داد و گفت: در ایام مختلف این جمع حاضر به اتفاق هفت دستگاه دیگر به طور شبانه روز در حال انجام وظیفه است و کاری که این دستگاه‌ها انجام می دهند در طول سال تعطیل‌بردار نیست.

در این همایش، رئیس جمعیت هلال احمر، وزیر راه، مسکن و شهرسازی و شماری از فرماندهان پلیس راهنمایی و رانندگی حضور دارند.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

جمع‌آوری بیش از ۱۷۰۰۰ تن پسماند در پیاده‌روی اربعین در مرزها و شهرهای عراق

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، حسین نظری امروز در جریان یکصدوهفتادونهمین جلسه شورای شهر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد