فیلترهای سرامیکی ریخته گری

ارسال محموله‌هاى بشردوستانه ایران به غزه در گرو مجوز وزارت امور خارجه مصر است

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تایمز، دبیرکل فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر در نامه‌اى در پاسخ به نامه هلال‌احمر جمهورى اسلامى ایران، ضمن قدردانى از کمک‌ها و حمایت‌هاى هلال احمر جمهورى اسلامى ایران از مردم مظلوم غزه، از هماهنگی مستمر با رئیس جمعیت هلال احمر مصر به منظور لغو فرآیند اخذ روادید‌ و فراهم کردن امکانات تحویل کمک از سوی ایران خبر داد.

در بخشى از نامه جاگان چاپاگان آمده است:

«از جمعیت هلال‌احمر ایران و مردم جمهوری اسلامی ایران به خاطر تلاش‌های بی‌شائبه‌‌تان برای تامین کمک‌های بشردوستانه که بسیار مورد نیاز بحران غزه است، تشکر و قدردانی می‌کنیم.  

دفتر منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (منا) فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال‌احمر با کمک نمایندگی فدراسیون بین‌المللی در ایران و همچنین تیم‌های لجستیک در حال هماهنگی به منظور یافتن راه ‌حل‌های ممکن در زمینه ارسال کمک‌ها و احداث ٣ بیمارستان سیار است. همچنین ما روزانه مشغول هماهنگی با رئیس جمعیت هلال احمر مصر به منظور لغو فرآیند اخذ روادید‌ و فراهم نمودن امکانات تحویل کمک از سوی ایران هستیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  مرگ ۲ خلبان در جریان اطفای حریق در یونان

واضح و مشخص است، فعال اصلی که قادر به دادن چراغ سبز به تلاش‌های مشترک ما جهت ارسال و ترخیص محموله‌های بشردوستانه و حضور کارشناسان است، وزارت امور خارجه مصر است؛ لذا، موجب امتنان خواهد بود که از یکدیگر با انجام دو اقدام حمایت کنیم. از کمک‌های سخاوتمندانه و بشردوستانه جمعیت هلال احمر ایران  و علاوه بر آن حمایت و پشتیبانی به موقع از مردم غزه تشکر می‌کنیم.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

خواستگاری با انگیزه سرقت و اخاذی-تایمز

چندی قبل زوج جوانی به پلیس مراجعه کرده و از ربوده شدن دخترشان خبر دادند. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *