فیلترهای سرامیکی ریخته گری

از سال ۱۳۹۷ بالاترین میزان صادرات نفت را داریم-تایمز


جواد اوجی امروز در مراسم افتتاحیه بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با اشاره به اقدامات دولت سیزدهم در حوزه دیپلماسی انرژی تصریح کرد: سفر‌های مکرر رئیس جمهور به اقصی‌نقاط دنیا شرایطی را برای ما فراهم کرد تا بتوانیم در حوزه صادرات نفت، محصولات پتروشیمی و یا حتی خدمات فنی مهندسی گام برداریم و توانمندی سازندگان ایرانی در این حوزه دیده شود.

وی با بیان اینکه ایران در همه بخش‌ها خودکفا است اظهار کرد: در حوزه توسعه صنعت نفت و گاز احداث پتروپالایشگاه‌های نفتی، گازی، صنعت پتروشیمی و جمع‌آوری گاز‌های مشعل خودکفا هستیم. همچنین در حوزه صدور خدمات فنی مهندسی نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وزیر نفت با تاکید بر این‌که در برنامه هفتم دولت برنامه‌ریزی صورت گرفته تا تولید نفت را با توجه به ذخایر غنی که در کشور داریم، افزایش دهیم، اظهار کرد: مجموع ذخایر نفت و گاز ایران در دنیا اول است و با توجه به پتانسیل‌های خوبی که در این حوزه داریم به دنبال افزایش تولید نفت و گاز هستیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  میزان ترافیک هوایی سال ۲۰۲۲ اعلام شد

اوجی افزود: با اتکاء به توان داخلی و برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده، کار را آغاز کرده‌ایم و فعالان این صنعت نیز مطمئن باشند که کسب و کارشان رونق بیشتری پیدا می‌کند.

وی با تاکید بر این‌که هیچ محدودیتی برای سرمایه گذاری در صنعت نفت وجود ندارد و از همه سرمایه گذاران دعوت می‌کنیم که در این حوزه وارد شوند، تصریح کرد: براساس آنچه وزارت نفت و بانک مرکزی از عملکرد این صنعت ارائه داده در سال گذشته رشد ۲۰ درصدی اتفاق افتاد و در سال قبل توانستیم بیش از ۳۵ میلیارد دلار علی‌رغم محدودیت‌ها داشته باشیم.


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

قیمت سکه و طلا در بازار آزاد ۲۸ تیرماه ۱۴۰۳-تایمز

۱۱:۰۵ – ۲۸ تير ۱۴۰۳ امروز پنجشنبه ۲۸ تیرماه ۱۴۰۳ هر قطعه سکه تمام بهار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *