فیلترهای سرامیکی ریخته گری

از فعالان اقتصاد دیجیتال در شرکت‌های دانش بنیان حمایت می‌کنیم

ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: از همه افراد فعال دانش بنیان می‌خواهم پویش اقتصاد دیجیتال را دنبال کنند و ما نیز در کنار آن‌ها هستیم و از آن‌ها حمایت می‌کنیم.

علی اکبر حسینی محراب در پایان نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اظهار کرد: جلسه امروز پیرامون اقتصاد دیجیتال بود؛ گزارش خوبی در این زمینه از سوی اداره کل ارتباطات استان ارائه شد.

وی افزود: هدف ما این است که با توجه به ذهن فعال جوانانمان سازماندهی جدیدی در این حوزه طراحی و مجوزهای لازم را برای این حرفه صادر کنیم.

استاندار خوزستان ادامه داد: سازمان‌ها را موظف کردیم سامانه‌های اطلاعاتی در زمینه اقتصاد دیجیتال را تجمیع و کاربردی کنند تا زمانی که پنجره واحد اقتصاد دیجیتال توسط وزارت ارتباطات تکمیل شود مردم با کمک این سامانه‌ها بتوانند بهره‌برداری کاملی از آن داشته باشند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، حسینی محراب تصریح کرد: انشاالله بعد از طی این مراحل رشد خوبی در خدمات این حوزه خواهیم داشت. برای ایجاد شغل در اقتصاد دیجیتال نیز بحث و بررسی صورت گرفت و از اموری است که با کمک شرکت‌های دانش بنیان، استان ما می‌تواند رشد تصاعدی خوبی در این بخش داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  قول وزیر بازرگانی چین برای ارائه خدمات خوب به اپل

استاندار خوزستان اظهار کرد: از همه افراد فعال دانش بنیان می‌خواهم این پویش در اقتصاد دیجیتال را دنبال کنند و ما نیز در کنار آن‌ها هستیم و از آن‌ها حمایت می‌کنیم. البته فعالان این بخش در گذشته با بی مهری‌هایی مواجه شده بودند اما تلاش می‌کنیم با افقی که در حال ترسیم است مشکلات آن‌ها را حل کنیم.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

هواشناسی ایران ۱۴۰۲/۰۶/۳۱؛ هشدار کاهش دمای هوا به زیر ۵ درجه

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تایمز، پیش‌بینی کلی نقشه‌های همدیدی و‌ آینده‌نگری سازمان هواشناسی نشان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد