فیلترهای سرامیکی ریخته گری

استقبال مردم از حرکت کاروان «ورزش و شادی» در پایتخت

اقدام سازمان ورزش شهرداری تهران مبنی بر راه اندازی کاروان شادی و ورزش ، با استقبال شهروندان پایتخت نشین مواجه شد.

به گزارش ایسنا،‌ راه اندازی کاروان ورزش و شادی، از جمله برنامه‌های این سازمان برای استقبال از بهاراست که برای شادی مردم در آستانه سال نو، پیش بینی و اجرایی می شود.

در این برنامه، کاروان ورزشی با اجرای بازی ها و فعالیت‌های نمادین ورزشی، از خیابان‌های مختلف شهر عبور می‌کنند و ضمن تبریک و تهنیت به عابرین، لزوم توجه به ورزش و نسبت آن با سلامتی و نشاط را یادآور می شوند. در پایان نیز با برگزاری جشنواره‌های ورزشی تفریحی زمینه مشارکت شهروندان در فعالیت‌های مختلف ورزشی را فراهم می‌آورند.
 
از تمام امکاناتمان برای شادی مردم استفاده می‌کنیم

امین توکلی زاده معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری پایتخت با حضور در جمع مردم با نشاط تهرانی که به استقبال کاروان ورزشی تفریحی این سازمان آمده بودند، گفت: “همه امید ما این است که مردمی با نشاط داشته باشیم و برای دستیابی به این منظور از تمام امکاناتمان در شهرداری و سازمان ورزش استفاده می کنیم.”

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  هشدار پلیس درباره پیامک «سلام عمان»

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری پایتخت، ضمن تقدیر از تلاش همکاران خود در سازمان ورزش شهرداری تهران این برنامه را اقدامی قابل دفاع برای شادی مردم در آستانه‌ی سال نو خواند و افزود: “امیدوارم مردم، ایام خوشی را در سال جدید تجربه کنند.”

ورزش و شادی ارتباطی مستقیم با یکدیگر دارند

حسین اوجاقی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران نیز با حضور در جمع تهرانی‌های حاضر در مسیر کاروان ورزشی، اظهار کرد: شادی و نشاط نیز از حقوق شهروندی این مردم است و ما در مقابل آن مسئولیم.

وی ادامه داد: این کاروان هدیه سازمان به مردمی است که با صبوری دو سال پر از سختی و بیماری را پشت سر گذاشتند.

با لبخندهای رضایت مردم به استقبال سال نو رفتیم

محمد مشهدی یاری قائم مقام سازمان ورزش شهرداری تهران نیز در این باره اظهارکرد: بسیارخرسندیم که پس از دو سال درگیری با کرونا، مردم فرصت شادی و حضور- هر چند محدود- در برنامه های ورزشی و تفریحی را پیدا کردند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شناسایی بیش از ۳ هزار نقطه حادثه خیز در کشور/۱۵۸۵ نقطه،پرتصادف است

وی با اشاره به استقبال خوب مردم از این کاروان ورزشی، گفت: سال آینده با برنامه‌هایی متنوع، سبد خانوارهای تهرانی را پر می‌کنیم.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، اجرای این برنامه تفریحی- ورزشی در ۲ بازه زمانی پیش بینی شده بود که مرحله نخست آن از ۲۵ اسفند ماه آغاز و تا ۲۸ سال گذشته ادامه یافت و مرحله دوم، از دوم فروردین سال آتی آغاز و تا ۶ فرودین ماه ۱۴۰۱ به طول می انجامد.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

واکنش ضرغامی به خبر خروج ایران از «ایکوم» و «ایکوموس»

عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی و گردشگری خبرهای اخیر درباره خروج ایران از شورای بین‌المللی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *