فیلترهای سرامیکی ریخته گری

استمرار فعالیت واحدهای فراهم‌آوری، شناسایی و پیوند عضو در ایام تعطیلات

سرپرست مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری‌های وزارت بهداشت از استمرار فعالیت واحدهای فراهم‌آوری، شناسایی و پیوند در ایام تعطیلات خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر امیرحسام علیرضایی در این باره گفت: در آستانه سال جدید همکاران همیشه همراه واحدهای فراهم آوری اعضا و بخش‌های پیوند خالصانه و با جدیت در امر اهدا و پیوند مثل همیشه کوشا بودند و تعطیلات هیچ تاثیری در روند اهدا و پیوند نداشت. به طوریکه در ساعات تحویل سال و اول فروردین با تمام توان کارهای خود را انجام داده‌اند.

وی افزود: تلاش و کوشش بی دریغ همکاران در این واحدها در روزهای پایانی سال گذشته و آغازین سال نو باعث حفظ ارگان های  مناسب و پیوند  و نجات جان بیماران نیازمند شد.

سرپرست مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت بیان کرد: جا دارد از واحدهای فراهم‌آوری و پیوند شیراز و مشهد و شبکه فراهم آوری و نسوج پیوندی دانشگاه تهران و بوشهر و مازندران و بخش های پیوند کلیه و کبد بیمارستان های لبافی نژاد، فرهیختگان، شیراز، مشهد و شهید مدرس کمال تشکر و سپاسگزاری را داشته باشیم. 

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  نحوه دریافت مرخصی و کشیک دستیاران باردار و دارای فرزندخردسال اعلام شد

دکتر علیرضایی گفت: در ٢٩ اسفند و اول فروردین ١٠ بیمار کلیوی و ٤ بیمار کبدی از رنج بیماری نجات یافتند.

بر اساس گزارش وبدا، وی افزود: به امید روزی که هیچ عضو قابل پیوندی به زیر خاک نرود و تمامی موارد مرگ مغزی شناسایی و به اهدا برسند.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

آبله مرغان، بیماری شایع اولین فصل سال است-تایمز

مسعود مردانی با بیان اینکه اینکه احتمال ابتلا به آبله مرغان در فصل بهار افزایش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *