آخرین خبرها
فیلترهای سرامیکی ریخته گری

اعتراف به قتل دختر جوان در جنوب تهران/ تظاهر قاتل به داشتن جنون در جریان تحقیقات

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، روز دوم مردادماه امسال، کشف جسد زن جوانی در خانه‌ای در خیابان صمدی شهرری از سوی پدرش به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، ماموران تیم تشخیص هویت و متخصصان پزشکی قانونی به همراه قاضی مجید باقری صالح؛ بازپرس ویژه قتل،راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در اتاق مسکونی نزدیک پشت‌بام خانه مورد نظر با جسد دختر حدودا ۳۲ ساله‌ای مواجه شدند که براثر خفگی به قتل رسیده بود! بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، مقتوله به موادمخدر اعتیاد داشته و شب قبل از کشف جسد وارد اتاق مورد نظر شده است.

نتیجه اقدامات فنی و مخابراتی حکایت از آن داشت، مقتوله با یک پسر ۲۲ ساله در اتاق قرار ملاقات داشته است که همین موضوع شک تیم جنایی را برانگیخت؛ کارآگاهان در ادامه نیز متهم را که در نزدیکی صحنه جنایت حضور داشت، بازداشت کردند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  سقوط مرگبار مرد کارتن‌‌خواب از ساختمان نیمه‌کاره/ کشف جسد پساز 40 روز

کارآگاهان در گام بعدی، پسر جوان را بازداشت کردند؛ متهم در همان بازجویی‌های اولیه با تظاهر به داشتن بیماری جنون اظهارات ضد و نقیضی را درباره ارتباطش با مقتوله به زبان آورد!

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جنایت و دستگیری متهم، کارآگاهان دایره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ ماموریت پیدا کردند تا با تحقیقات تخصصی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف خانه موردنظر درباره وقوع این قتل هولناک  تحقیق کنند همچنین متهم با دستور قضایی برای معاینه سلامت عقل و روان به پزشکی قانونی منتقل شد.

تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه داشت تا اینکه متخصصان پزشکی قانونی پس از معاینات تخصصی اعلام کردند متهم دارای سلامت عقل و روان است و در صحنه جنایت برای گمراه کردن تیم جنایی تظاهر به بیماری جنون کرده است.

متهم که همچنان منکر جرم خود بود، بالاخره روز گذشته ۱۲ شهریورماه پس از مواجه با شواهد و مدارک موجو به قتل دختر جوان در خانه‌ مورد نظر واقع در خیابان صمدی با انگیزه اختلافات شخصی اعتراف کرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ورود پلیس به امنیت ساختمان‌ها/ شرط جدید برای صدور پایانکار

به گزارش تایمز، با دستور قاضی مجید باقری صالح؛ بازپرس ویژه قتل، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده و تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

مرگ ۲ نفر از مصدومان حادثه آتش‌افروزی جنوب تهران

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، شامگاه شنبه اول مهرماه، کارکنان انتظامات بیمارستان شهدای یافت‌آباد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد