فیلترهای سرامیکی ریخته گری

افتادگی نوک بینی بعد از عمل چقدر است؟

یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در بین افراد، عمل بینی است که با هدف تغییر شکل ظاهری یا  بهبود عملکرد بینی انجام می‌شود. پس از جراحی بینی، بعضی از زیباجویان با افتادگی  بیش از حد نوک بینی مواجه  شده و همین مسئله موجب می شود که افراد استرس زیادی را بعد از عمل تحمل کنند. اگر می خواهید که از جراحی بینی خود بیشترین رضایت را داشته باشید، ما در این مقاله راهکارهایی را به شما آموزش می دهیم تا با استفاده از آن ها بتوانید از افتادگی نوک بینی جلوگیری کنید. برای پاسخ به سوالات خود در زمینه پایین آمدن نوک بینی تا انتها همراه ما باشید.

آنچه در این مقاله می خوانیم

 میزان افتادگی نوک بینی

نوک بینی در حالت معمولی باید در راستای پل بینی قرار گرفته یا کمی از آن بالاتر باشد، بنابراین چنانچه زاویه لب بالایی با نوک بینی کمتر از نود درجه باشد، در اصطلاح به آن افتادگی نوک بینی گفته می شود. یکی از دغدغه های افراد پس از عمل بینی، افتادگی نوک بینی است که مسلما بر روی زیبایی چهره و اعتماد به نفس شما  تاثیر منفی می گذارد. به همین دلیل ما در ادامه به شما نکات کلیدی را معرفی کرده تا با کمک آن ها بتوانید از افتادگی نوک بینی پیشگیری کنید.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - ۱۰ گام خودمراقبتی برای پیشگیری از سرطان

 عوارض افتادگی بینی

اگر افتادگی نوک بینی درمان نشود، برای افراد مشکلات بسیاری مانند مشکلات تنفسی، کاهش اعتماد به نفس  ایجاد می کند. بنابراین اگر می خواهید پس از عمل بینی، در نفس کشیدن دچار مشکل نشوید و شکست بعد از جراحی بینی را تجربه نکنید، توصیه می شود جراحان متخصص و حرفه ای را برای عمل بینی انتخاب کنید.


افتادگی نوک بینی بعد از عمل چقدر است؟

رفع افتادگی نوک بینی

چنان چه بعد از عمل با افتادگی نوک بینی مواجه شدید، باید بدانید برای رفع این مشکل باید از جراحی ترمیمی استفاده کنید. توجه داشته باشید جراحی ترمیمی یکی از عمل های بسیار حساس و دقیق است، بنابراین برای حل  مشکل افتادگی بینی، باید حتما به پزشک ماهر و متبحر مراجعه کنید. پزشکان توانمند زیادی در تهران برای درمان این دست مشکلات وجود دارند. افرادی مانند: دکتر علی جاودانی، دکتر امیر دریانی، دکتر حبیب سهرابی، دکتر حسین نژاد و.. که همگی بهترین جراحی بینی در تهران هستند. برای طی یک پروسه جراحی بینی موفق حتما می توانید از مشورت آن ها بهره بگیرید.


افتادگی نوک بینی بعد از عمل چقدر است؟

علت پایین آمدن نوک بینی بعد از عمل چیست؟

و اما ، پایین آمدن نوک بینی، یکی از مسائلی است که زیباجویان پس از عمل با آن روبرو می شوند. میزان افتادگی نوک بینی، به عوامل متعددی مثل تکنیک جراحی، آناتومی بینی بیمار و … وابسته است. یک جراح ماهر، تمام تلاش خود را می کند که از جدیدترین تکنیک ها برای عمل بینی استفاده کرده، تا نتیجه نهایی کار یک عمل بینی طبیعی و بدون نقص شود.در ادامه برای آشنایی بیشتر به دلایل افتادگی نوک بینی اشاره می کنیم تا با استفاده از این اطلاعات بتوانید از این مشکل جلوگیری کنید.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  پیشگیری از ابتلا به کرونا در سفر

تکنیک‌های اشتباه عمل

باید بدانید اگر جراح از تکنیک‌های قدیمی برای عمل زیبایی بینی استفاده کند، همین امر می تواند باعث افتادگی  نوک بینی شما شود. اگر پزشک جهت تقویت غضروف های نوک بینی، روش اصولی و تکنیک درست را انتخاب نکند، قطعا ظاهر بینی شما به هم می ریزد و همچنین ممکن است در تنفس دچار مشکل شوید.

عدم رعایت توصیه های بهداشتی پس از جراحی بینی

توجه نکردن به مراقبت های بهداشتی بعد از عمل زیبایی، می تواند باعث مشکلاتی مانند تغییر نوک بینی و ورم شود. عواملی مانند ضربه به بینی پس از جراحی، پایین انداختن بیش از حد سر، استفاده زیاد از گوشی همراه، می توانند موجب افتادگی نوک بینی شوند. انجام مراقبت های بهداشتی به صورت دقیق بعد از عمل بینی، در میزان پایین آمدن نوک بینی بعد از جراحی نقش بسزایی دارد. پس تا حد امکان سعی کنید که به بینی خود کمترین فشار وارد کرده تا دیگر نیاز به جراحی ترمیمی پیدا نکنید.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - اعلام زمان فعالیت داروخانه‌های هلال احمر در ایامنوروز


افتادگی نوک بینی بعد از عمل چقدر است؟

عارضه افتادگی نوک بینی یکی از مهم ترین مشکلات جراحی بینی است که با مراجعه به پزشک متبحر و رعایت دقیق نکات بهداشتی بعد از عمل می توانید از پایین آمدن نوک بینی جلوگیری کنید.

ما به شما توصیه می کنیم که به دانش و تجربه جراح بسیار اهمیت دهید، زیرا  اگر افتادگی نوک بینی  بیش از حد باشد، نه تنها بر زیبایی  شما تاثیر دارد، بلکه ممکن است که دچار مشکلات تنفسی هم شوید.

یک جراح ماهر تا حد امکان، به دنبال ایجاد نتیجه‌ای طبیعی است که با ویژگی‌های صورت بیمار در تعادل باشد. بنابر این ما به شما پیشنهاد می کنیم که به نمونه کارهای جراح بینی مربوطه توجه کرده و پس از اطمینان از مهارت پزشک،بینی خود را عمل نمایید.این کار  به شما کمک می کند تا بعد از عمل بینی با مشکلاتی مانند افتادگی نوک بینی کمتر مواجه شوید. چنان چه به دنبال رضایت کامل از عمل بینی هستید ، حتماً توصیه می‌کنیم به یک دکتر با تجربه و متخصص مراجعه کنید.

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

ارتباط دستگاه‌های الکترونیکی و روان‌پریشی کودکان-تایمز

البته اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی و مشکلات سلامت روان، هر دو احتمالاً به‌علت شرایط نامناسب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *