فیلترهای سرامیکی ریخته گری

الحاق چهار فروند هواپیمای اورهال‌شده به ناوگان عملیاتی نیروی هوایی ارتش

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تایمز، چهار فروند هواپیمای نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، شامل یک فروند هواپیمای ترابری سنگین ایلوشین، یک فروند جنگنده سوخو۲۴، یک فروند هواپیمای pc6 و یک فروند هواپیمای p3f، به‌دست متخصصان، کارشناسان و نخبگان پیشکسوت و جوان پایگاه هوایی شهید دوران بازآماد و به ناوگان عملیاتی نیروی هوایی ارتش ملحق شد.

 

امیر خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در مراسم الحاق این هواپیماها، ضمن تبریک این اقدام مهم و قدردانی از تلاش کارکنان فنی و متخصص پایگاه شهید دوران، گفت: این برای ما موجب بسی افتخار است که بدون نیاز به خارج و با تکیه بر توان و دانش متخصصان داخلی تمام هواپیماهای خود را بازآماد می‌کنیم.

وی افزود: اهمیت این موضوع در این است که ما در شرایط تحریم‌های سخت و ظالمانه این موفقیت‍ها را کسب کرده‌ایم و با تکیه بر دانش جوانان و تجربه پیشکسوتان تمام مأموریت‍های محوله را به‌نحو احسن انجام می‌دهیم و امنیت آسمان ایران اسلامی را با همکاری سایر نیروها تأمین می‌کنیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  چرا حضور ناوهای ایران در قاره آمریکا باعث نگرانی شد؟

فرمانده نیروی هوایی ارتش اضافه کرد: تمام تلاش ما، فرماندهان و کارکنان در نیروی هوایی ارتش، رساندن این نیرو به نیرویی در تراز انقلاب اسلامی است که مطالبه جدی فرماندهی معظم کل قوا (مدّ ظلّه العالی) است که در حکم انتصاب اینجانب نیز به این مهم تأکید فرموده‌اند.

بنابر این گزارش هواپیمای p3f با ۳۰ هزار نفرساعت کار، جنگنده سوخو۲۴ با ۸۲ هزار نفرساعت، هواپیمای ایلوشین با ۴۸ هزار نفرساعت و هواپیمای pc6 با ۹۲۰۰ نفرساعت کار بازآماد شده است.

انتهای پیام/+

الماس تراشکاری

Check Also

موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود

۱۹:۴۱ – ۲۱ تير ۱۴۰۳ پس از آنکه پوتین در گفت‌وگوی تلفنی با پزشکیان از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *