یکشنبه , ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
جدیدترین ها

امیر واحدی: آماده پاسخ‌ به هر گونه تهدید هستیم

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: نیروی هوایی در بالاترین سطح از آمادگی قرار دارد و آماده پاسخ‌ به هر گونه تهدید است.

به گزارش ایسنا، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در جریان بازدید از پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی بندرعباس و ارزیابی توان رزمی و عملیاتی این یگان در جمع خلبانان و کارکنان این پایگاه اظهار کرد: امروز ایران اسلامی در اوج عزت و افتخار قرار دارد و این ارزش به سادگی به دست نیامده و  حاصل خون هزاران شهید است. شهیدانی که با نثار جان شیرین خود، نهال نوپای انقلاب اسلامی را آبیاری کردند و اکنون به درخت تناوری تبدیل شده که می‌تواند در مقابل طوفان‌های سهمگین مقاومت کند، چون ریشه‌های آن در عمق این آب و خاک رخنه کرده است.

وی با بیان اینکه نیروی هوایی ارتش در بالاترین سطح از آمادگی قرار دارد و آماده پاسخ‌ به هر گونه تهدید است، تصریح کرد: اگر دشمنان ایران اسلامی بخواهند هر گونه نگاه مغرضانه و سویی به کشورمان داشته باشند، ما با تمام توان و قدرت و تحت هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری در مقابلشان خواهیم ایستاد و پاسخی سخت به آن ها خواهیم داد. در این راه پا پس نخواهیم کشید و تا جان در بدن داریم از کشور و ملت دفاع و محافظت می‌کنیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه نیروی هوایی ارتش یک نیروی پیشگام و مقتدر در ایجاد بازدارندگی است، خاطر نشان کرد: امروز استکبار جهانی تحت رهبری آمریکا با روی آوردن به جنگ‌های ترکیبی و شناختی در حوزه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و سایر حوزه‌ها می‌خواهد مقاومت ما را در هم بشکند، اما این خیال باطلی است؛ چرا که ما تا پای جان از این انقلاب و آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام راحل(ره) حراست و دفاع خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه امروز با حضور نیروی هوایی پرتوان ارتش و خلبانان تیز پرواز این نیروی الهی، آسمان کشور عزیزمان جزو امن‌ترین مناطق پروازی است، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین نیازمندی‌های منطقه تأمین امنیت هوایی در شرایط حساس است که در این خصوص نیروی هوایی با تکیه بر خلبانان و کارکنان توانمند در حوزه‌های رزمی، عملیاتی این مهم را به منصه ظهور رسانده است.

انتهای پیام

حتما ببینید

حضور امیر دریادار حبیب‌الله سیاری در یزد

۱۴ بهمن ۱۴۰۱ / ۲۲:۳۶ امیر دریادار حبیب الله سیاری شامگاه امروز ۱۴ بهمن در جریان سفر خود به استان یزد در همایش دستاوردهای ارتش انقلاب اسلامی که با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *