فیلترهای سرامیکی ریخته گری

ایمان صفا گربه شد! | ایمان صفا اگر گربه بود اینشکلی میشد

در ادامه تصویری از ایمان صفا اگر گربه بود را ببینید. تصویر این گربه که بسیار شبیه ایمان صفا است به تازگی در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

زندگی شخصی و خصوصی ایمان صفا

ایمان صفا در یک خانواده ۴ نفری زندگی می کند. او به خانواده اش بسیار احترام می گذارد و مادرش همیشه دعاگویش است و پدرش همچون کوه همیشه پشت پسرش ایستاده است. این بازیگر جوان یک خواهر به نام طنین و یک برادر دارد. خواهر ایمان صفا متولد ۱۴ مرداد ۱۳۷۶ است و ایمان صفا به قدری او را دوست دارد که خواهر را قشنگ ترین موجود جهان در نگاه برادر می داند. از نظر ایمان صفا بازیگری حرفه ای پر دردسر است و به دلیل سختی کار، استرس و اضطراب بالای آن بازیگران زود پیر می شوند و به همین دلیل بازیگران باید بیش از بقیه به سلامت روح و جسم شان اهمیت بدهند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  از «تجریش جنوبی» تا چند خبر دیگر از تئاتر و سینما

این بازیگر سرشناس کشورمان مهم ترین خصیصه اخلاقی خود را صادق بودن با مردم عنوان می کند و در مصاحبه ها و صفحه اینستاگرام خود تکه کلام (من سربازتونم) را زیاد بیان می کند. او علاوه بر بازیگری دستی بر قلم هم دارد و به دلنوشته می پردازد. او معتقد است که چهره انسان باید طبیعی باشد و هرگز زیر بار عمل زیبایی بینی نرفته است چراکه نمک چهره اش را به خاطر فرم بینی اش می داند.

ازدواج و همسر ایمان صفا

ایمان صفا مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

ورزش های موردعلاقه ایمان صفا

ایمان صفا به ورزش نیز علاقه زیادی دارد و حتی چند رشته ورزشی را دنبال کرده است. او فوتبال را به طور حرفه ای انجام می دهد و دروازه بان تیم هنرمندان است؛ همچنین دفاع راست تیم فوتبال شهید فهمیده بوده‌ است. در دوران نوجوانی در ورزش تکواندو فعالیت داشته‌ و حتی کمربند مشکی نیز دارد اما این ورزش رزمی را ادامه نداد و برای مدتی سراغ ورزش کشتی رفت.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  روز جمهوری اسلامی و ضرورت خودکفایی در امر «روایت»

این بازیگر ایرانی استعداد چاقی وحشتناک دارد و باید از یک رژیم غذایی سالم و ساده پیروی کند تا اضافه وزن نیابد. او با انجام ورزش و تبعیت از یک رژیم غذایی ساده موفق شده است در طول ۱۰ سال فقط ۲ کیلوگرم وزن اضافه کند که به گفته خودش اگر رژیم نداشت امروز به جای ۲ کیلو، ۲۵ کیلو به وزنش اضافه می شد. ایمان صفا از ورزش کردن هرگز خسته نمی‌شود و آن را رها نمی کند.

علاقه ایمان صفا به بازیگری

ایمان صفا عاشق بازيگری است و برايش فرقی نمی کند در کدام قالب کار کند؛ نکته ای که برای این بازیگر مهم است این است که مردم دوستش داشته باشند و تا جايی که او را بخواهند در تلويزيون حضور دارد. او عاشق مردم است و می گوید اگر اين آدم ها نباشند و کاری برخلاف ميل آنها بکنم، آن روز، روز مرگ من است.

نحوه ورود ایمان صفا به عرصه بازیگری

ایمان صفا هم مانند بسیاری از بازیگران دیگر کار خود را از تئاتر و با نمایش‌های کودک آغاز کرده است. این بازیگر ایرانی از سال ۱۳۷۱ در نمایش‌های حرفه‌ای کودکان به ایفای نقش پرداخت و در بسیاری از سالن‌های حرفه‌ای تهران اجرا داشت. وی در مجموعه عملیات ۱۲۵ که روایتی بود از زندگی روزانه آتش نشان‌ها و حوادثی که برایشان رخ می داد در نقش حسین لطیفی ظاهر  شد و بازی بسیار خوبی را از خود ارائه کرد به گونه ای که در هر ۳ فصل این مجموعه تلویزیونی جلوی دوربین رفت.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  قطعه هنرمندان صدای ماندگار دیگری را در آغوش کشید

منبع: ورازندگی

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

بازیکنان بازی‌های رایانه‌ای به ۳۴ میلیون نفر رسیدند-تایمز

محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن بازدیداز مرحله پایانی اولین رویداد ملی «بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *