چهارشنبه , ۲ فروردین ۱۴۰۲

بازداشت موادفروشان صنعتی و سنتی با ده‌ها کیلو شیشه و تریاک

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از بازداشت چهار توزیع کننده موادمخدر صنعتی و سنتی در جریان دو عملیات پلیسی خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ ضرغام آذرین در تشریح جزئیات دو ماموریت پلیس مبارزه با موادمخدر در شبانه‌روز گذشته گفت:‌ ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در راستای مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ یکی از قاچاقچیان مواد مخدر که در جنوب غرب تهران اقدام به به توزیع مواد مخدر کرده بود، مورد شناسایی قرار دادند.

وی با بیان اینکه ماموران رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند، گفت:‌ ماموران که از صحت گزارش دریافتی اطمینان داشتند، با انجام مراقبت‌های ویژه پلیسی مخفیگاه متهم را شناسایی و نتیجه بررسی‌های خود را به مرجع قضائی ارائه داده و مجوز عملیات دستگیری را دریافت کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ افرود: با اخذ مجوز عملیات ماموران در یک عملیات ضربتی متهم را در مخفیگاهش و در حالی که مشغول بسته‌بندی ۲۱ کیلوگرم مخدر تریاک بود دستگیر به مقر انتظامی منتقل کردند. این فرد در جریان بازجویی‌ها نیز در حالی که چاره‌ای جز اعتراف نداشت، به جرم خود اقرار کرد و به همراه پرونده متشکله روانه دادسرا شد.

آذین همچنین از دستگیری یک توزیع مواد روانگردان در پایتخت خبر داد و گفت:‌ در این عملیات ۱۵ کیلوگرم مخدر روانگردان شیشه و ۲۹ هزار عدد قرص غیرمجاز قاچاق کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه رسیدگی به این پرونده بر عهده ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار داشت، گفت:‌این افراد در جریان رصدهای اطلاعاتی خود متوجه شدند که سه سوداگر مرگ ضمن همکاری با یکدیگر و تهیه مواد روانگردان از شهرهای مرزی شرق کشور، اقدام به به توزیع آن در محدوده باغ فیض و پونک کرده‌اند. 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ادامه داد:‌ ماموران با تکمیل تحقیقات پلیسی و شناسایی هویت و مخفیگاه متهمان پس از هماهنگی با مقام قضایی و اخذ مجوز عملیات اقدام به  بازدید از مخفیگاه این افراد کرده و ضمن دستگیری سه متهم، از این محل ۲۹هزار عدد قرص غیرمجاز و ۱۵ کیلوگرم مخدر صنعتی از نوع شیشه را کشف و ضبط کردند. 

به گفته آذین برای سه متهم دستگیر شده در این پرونده نیز پرونده‌ای تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم به همراه پرونده تشکیل شده روانه دادسرا شدند.

انتهای پیام

حتما ببینید

تاکید رادان بر ضرورت حضور متفاوت پلیس در حوزه امنیت

رئیس پلیس کشور با تاکید بر اینکه نوروز نشانه‌ای برای شروع خدمات‌رسانی مضاعف به مردم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *