فیلترهای سرامیکی ریخته گری

بازداشت ۲ زن به دلیل فراری دادن دختری از خانه پدری

ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ دو زن را که با اغفال دختری جوان او را برای فرار از خانه پدری ترغیب کرده بودند، شناسایی و بازداشت کردند.

به گزارش ایسنا، مدتی قبل  ودرپی اعلام مفقودی یک دختر جوان در جنوب تهران، رسیدگی به پرونده در دستورکار تیمی از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و آنان در نخستین گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند، دختر گمشده با دو زن سابقه‌دار مدام در تماس بوده و متهمان وی را برای فرار از خانه پدری اغفال کرده‌اند.

در ادامه کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی با بررسی‌های تخصصی و روش‌های علمی، هویت متهمان را شناسایی کرده و موفق به ردیابی مخفیگاه متهمان در جنوب تهران شدند. با کسب این اطلاعات هماهنگی‌ با مقام قضایی انجام شد و ماموران در عملیاتی پلیس راهی مخفیگاه دو زن جوان شده و آنان را به دلیل اغفال این دختر جوان بازداشت کردند. همچنین دختر جوان هم که از سوی این دو زن اغفال شده و از محل متواری شده بود، به خانواده‌اش تحویل داده شد. 

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  کشف انبار میلیاردی کالای قاچاق در جنوب تهران

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، با تایید این خبر گفت: متهمان پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان آن به جرم خود مبنی بر اغفال دختران جوان برای اعمال مجرمانه اعتراف کردند. در ادامه با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

انتهای پیام

الماس تراشکاری

Check Also

اعطای جایزه بین‌المللی انگلستان به طرح پلازای متروی میدان جهاد-تایمز

 هادی حق‌بین با اشاره به کسب جایگاه نخست طرح پلازای متروی میدان جهاد در جایزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *