فیلترهای سرامیکی ریخته گری

بازدید دبیرکل جامعه اسلامی کارگران کل کشور از سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب +ویدیو

بازدید دبیرکل جامعه اسلامی کارگران کل کشور از سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب 

دیدارنیوز: روز چهارشنبه بیست و ششم اردیبهشت ماه سالجاری، دکتر احمد کرمی، دبیرکل جامعه اسلامی کارگران کل کشور به همراه امیر میرزارضایی معاون فرهنگی، هنری و روابط عمومی و رضا عزیزی مدیر رفاهی و جوانان این مرکز از سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب بازدید کردند.

در این بازدید درباره همکاری در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و احداث کتابخانه‌ها در محیط شرکت ها، کارخانجات و مناطق آزاد و صنعتی بحث و تبادل نظر شد.

بازدید دبیرکل جامعه اسلامی کارگران کل کشور از سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب 

دبیر کل جامعه اسلامی کارگران کل کشور در این بازید گفت: این اتفاق در سال جهش تولید با مشارکت مردم بدون شک در راستای رشد و تعالی هر نظام اسلامی در پرتو همبستگی اجتماعی و مشارکت عمومی افراد آن جامعه و ایجاد پل ارتباطی علی الخصوص بین جامعه کارگری و جامعه فرهنگی و هنری کشور تحقق خواهد یافت.

دکتر کرمی با تاکید بر مشارکت مردم برای جهش تولید گفت: این مشارکت خواه ناخواه با مفاهیمی در راستای توسعه و پیشرفت پیوند خواهد خورد و نقش فرهنگ در پیشبرد این مفاهیم پیش نیاز‌های تحقق و نیاز جامعه کارگری است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  برگزاری بیش از ۵ هزار دوره آموزشی برای امدادگران و نجاتگرانهلال احمر

میرزارضایی، معاون فرهنگی و هنری جامعه اسلامی کارگران هم در این بازدید اعلام کرد که یکی دغدغه‌های جامعه اسلامی کارگران و دبیرکل، بحث آموزش و اشتغالزایی است.

بازدید دبیرکل جامعه اسلامی کارگران کل کشور از سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب 

او از برنامه ریزی‌های جامعه اسلامی کارگران درباره آموزش همه رشته‌های فرهنگی، هنری و صنعتی به ویژه کارگران و خانواده‌های تحت پوشش خبر داد و گفت: ارائه مدرک فنی و حرفه‌ای بعد از آموزش و معرفی به بازار کار از مهمترین اقدام‌های در دست انجام خواهد بود.

در پایان مسوولان برگزاری نمایشگاه اعلام آمادگی خود را درباره اختصاص دادن بخشی از نمایشگاه بعدی کتاب به دستاورد‌های فرهنگی کارگری اعلام کردند.


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

الزامات مشارکت بالا در انتخابات ریاست جمهوری

  دیدارنیوزـ حسین علایی: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری زود هنگام در ایران پس از فاجعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *