چهارشنبه , ۹ فروردین ۱۴۰۲

بازدید سرزده فرمانده کل ارتش از پروژه مسکونی شهید سلیمانی قم

امیر سرلشکر موسوی بصورت سرزده از پروژه مسکونی شهید سلیمانی قم بازدید کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی  فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در شهر مقدس قم، بصورت سرزده از پروژه مسکونی شهید سلیمانی بازدید کرد و آخرین وضعیت پیشرفت این پروژه را مورد ارزیابی قرار داد.

ساخت مجموعه سپهبد سلیمانی قم از مهرماه ۱۴۰۱ شروع شده و به تعداد  ۳۸۴ واحد برای واگذاری منزل شخصی به کارکنان ارتش در حال اجراست و تاکنون بیش از  ۱۲ درصد پیشرفت داشته است.

فرمانده کل ارتش برای رفع موانع و پیشرفت سریع کار دستورات لازم را صادر و بر اهمیت خانه‌دار کردن کارکنان قبل از رسیدن به سن بازنشستگی تأکید کرد.

امیر سرلشکر موسوی همچنین از مجموعه بصیرت بازدید کرد. این مجموعه زیارتی، فرهنگی و آموزشی که برای استفاده خانواده کارکنان ارتش در حال احداث است تاکنون چهارده درصد پیشرفت داشته است.

مدیر عامل بنیاد تعاون ارتش در این بازدید گزارشی از روند ساخت خانه‌های سازمانی ارائه و اظهار امیدواری کرد که در نیمه شعبان تعدادی از پروژه‌های مسکن سازمانی به بهره برداران تحویل شود.

ارتش برای خانه دار کردن کارکنان بیش از ۶۰هزار واحد مسکونی در دست اجرا دارد که مجوعه شهید سپهبد سلیمانی یکی از آنها است.

ساخت خانه سازمانی و منزل شخصی در سال‌های اخیر در اواویت اول بخش معیشت کارکنان ارتش قرار گرفته است که تحویل چندین هزار منزل شخصی و سازمانی در طول این مدت بخشی از این فعالیت‌هاست.

انتهای پیام

حتما ببینید

سال پیش رو و سال‌های آینده پیشرفت‌های چشمگیری خواهیم داشت

همزمان با آغاز سال نو و تقارن این روزها با ماه رمضان فرمانده نیروی پدافند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *