فیلترهای سرامیکی ریخته گری

بازی پرسپولیس و سپاهان فقط حاشیه داشت/ اوسمار نمی‌تواند بازیکنان را کنترل کند-تایمز


امیر حسین اصلانیان مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان  درباره تساوی سرخپوشان برابر تیم سپاهان اظهار کرد: این همه هزینه و پول‌های میلیاردی خرج می‌شود، اما هیچ چیزی در زمین مسابقه نه در بازی استقلال و تراکتور دیدم و نه در بازی پرسپولیس و سپاهان مشاهده کردم. من به جز حاشیه در این بازی چیزی ندیدم. شاید به خاطر فضای مجازی است و در زمان‌های قدیم به این صورت نبود و  بازیکنان به هر صحنه‌ای واکنش نشان می‌دادند. به نظرم فدراسیون فوتبال هر کسی که اعتراض بیجا می‌کند محرومیت سنگین برایش در نظر بگیرد و فرقی نمی‌کند چه تیمی باشد.  

بازی پرسپولیس و سپاهان بار فنی نداشت 

او افزود: بازی که می‌توانست ۶ امتیازی باشد و قهرمان فصل را مشخص کند فقط حاشیه داشت و بار فنی نداشت. به نظرم کارشناسان فوتبال نمی‌توانند بگویند از بازی پرسپولیس و سپاهان و حتی دیدار تراکتور و استقلال  لذت فنی بردند. به هر حال هر ۲ بازی می‌توانست در قهرمانی این فصل تاثیرگذار باشند، اما هر ۲ بازی آن طور که باید و شاید از آب در نیامد. البته تیم سپاهان در ۱۰ دقیقه پایانی می‌توانست برنده باشد با توجه به اینکه پرسپولیس ۱۰ نفره شد. به هر حال هر ۲ تیم پرسپولیس و سپاهان  که موقعیت قهرمانی داشتند هر ۲ تیم امتیاز از دست دادند.  

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - عکس| ۵ سال از پیروزی لذت بخش‌ تیم ملی ایران در جامجهانی گذشت/ روزی که عادل فردوسی‌پور گفت: جونم ایران!

بازیکنان پرسپولیس و سپاهان فقط به حاشیه پرداختند 

اصلانیان درباره اخراج عالیشاه را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: به هر حال صحنه آهسته نشان داد که عالیشاه  با دست دابو بازیکن سپاهان را  لمس کرد و آئین نامه فیفا می‌گوید لمس کردن حریف جریمه دارد. بازیکنان بیشتر از اینکه به فوتبال اهمیت بدهند همه دقایق بازی به حواشی می‌پرداختند و برای هر توپی اعتراض می‌کردند. این‌ها باعث می‌شود فشار به داور زیاد شود و به نظرم داور مسابقه بیشتر از اینها می‌توانست کارت بدهد.  

بازی با سپاهان سنگین ترین دیدار پرسپولیس روی کاغذ بود 

مهاجم سابق پرسپولیس درباره اینکه سرخپوشان خیلی راحت فرصت صدرنشینی را از دست دادند، گفت: بله، البته بازی سنگینی بود و از ۶ بازی باقی مانده، دیدار با سپاهان سنگین‌ترین بازی پرسپولیس روی کاغذ بود. همچنین پرسپولیس در این بازی از پیش برنده نمی‌توانستیم تلقی کنیم، چون سپاهان هم بسیار پرمهره بود و این تیم هم فرصت داشت این بازی را پیروز شود و حتی به جدول هم برگردد، چون ۱۵ امتیاز هنوز باقی مانده است. به هر حال ۵ بازی باقی مانده است و باید ببینیم کدام تیم لغزش دارد و از بین سرخابی‌ها کدامیک می‌تواند از امتیازات باقی مانده استفاده کند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  سردار آزمون راهی لیگ آسیایی می‌شود-تایمز

اوسمار نمی تواند از لحاظ فنی و انضباطی سوار بر بازیکنان باشد 

او خاطر نشان کرد: به نظرم نقش اوسمار خیلی مهم است. با توجه به اینکه پرسپولیس  از  جام حذفی کنار رفت این نشان می‌دهد که  این مربی برزیلی هنوز نمی‌تواند بازیکنانش را از لحاظ روحی و روانی تقویت کند و رختکن تیم را کنترل کند، چون تجربه لازم را ندارد. اوسمار نمی‌تواند بازیکنانش را کنترل کند و این به موضوع انتخابش از سوی بازیکنان برمی گردد. با توجه به اینکه بازیکنان بزرگ در انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی نقش داشتند به خاطر همین او نمی‌تواند از لحاظ روحی، روانی، فنی و انضباطی  بر بازیکنان سوار شود.  

اصلانیان درباره اینکه شانس کدامیک از تیم‌های پرسپولیس و استقلال برای قهرمانی بیشتر است، گفت: چند بازی مانده است و باید ببینیم کدامیک از این ۲ تیم می‌توانند امتایزات را جمع کنند. به هر حال فاصله امتیازات تنگاتنگ است و یک برد و یک باخت می‌تواند رتبه‌ها را جابه جا کند.  

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  موضوع کمک غیرمستقیم به فدراسیون‌ها و بودجه ناتمامماند

اتفاقی نیفتاد تا عملکرد بیرانوند را ارزیابی کنیم 

اصلانیان درباره عملکرد بیرانوند در درون دروازه پرسپولیس را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: فکر نمی‌کنم اتفاقی نیفتاد تا عملکرد بیرانوند را بسنجیم، چون آن توپی که بازیکن سپاهان در دقیقه آخر با ضربه سر زد، بیرانوند واکنشی نشان نداد و از  کنار دروازه به بیرون رفت. هر چند که اگر در چارچوب بود بیرانوند نمی‌توانست بگیرد، چون فاصله اش با توپ زیاد بود.  

بازیکنان نساجی  با حضور الهامی انگیزه پیدا کردند 

او درباره اینکه بازی بعدی پرسپولیس برابر تیم نساجی است، گفت: تیم نساجی هم بازی اش برابر تیم ذوب آهن را پیروز شد. از زمانی که  ساکت الهامی به تیم نساجی آمده اتفاقاتی در این تیم افتاده و انگیزه پیدا کردند و قطعا جلوی پرسپولیس به خاطر اینکه بازی پخش مستقیم است، خودشان را بیشتر نشان می‌دهند و تمام توان خود را می‌گذارند. البته پرسپولیس سخت‌ترین بازی اش با سپاهان بود و  اگر بازیکنان می‌خواهند قهرمان شوند باید بقیه بازی‌ها را پیروز شوند.  


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

جلسه‌ای با نکونام نداشتم/ ۳ بازیکن جذب خواهیم کرد-تایمز

۲۲:۲۹ – ۲۸ تير ۱۴۰۳ فرشید سمیعی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال پس از تمرینات این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *