فیلترهای سرامیکی ریخته گری

بذرپاش: کسی را یارای مقابله با کشور خمینی و خامنه‌ای نیست

رئیس کل دیوان محاسبات کشور به مناسبت هفته نیروی انتظامی در دیدار با یگان نیروی انتظامی این نهاد نظارتی، از زحمات تلاشگران نظم و امنیت کشور قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، مهرداد بذرپاش در این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: سلحشوری ها و از خودگذشتگی های نیروی پلیس، همیشه در تاریخ ماندگار است چراکه هرچقدر کار، پُر زحمت تر باشد، هرچه افراد ناآگاه بیشتر خُرده بگیرند و مغرضان بیشتر توهین کنند، ثوابش نزد پروردگار عالم بیشتر است.

بذرپاش در ادامه پیرامون وقوع ناآرامی های اخیر در کشور، ضمن اظهار تاثر نسبت به درگذشت خانم مهسا امینی و تسلیت به خانواده‌ی ایشان، افزود: انقلاب خمینی عزیز (ره) همچون درخت تنومندی است که کسی یارای برخورد با آن را ندارد چون اینجا کشور خمینی و خامنه ای و بهشتی و مطهری و حاج قاسم است؛ این کشور، ستارخان و مدرس و دلیران تنگستان را به خود دیده است. 

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  حریق در بزرگترین پارک تفریحی آلمان/ هزاران نفر تخلیهشدند

رئیس کل دیوان محاسبات کشور تصریح کرد: نظام اسلامی یک موجودیت مستقل و رعنا در عالم است که دشمنان سالهاست تلاش می‌کنند با انواع و اقسام ترفندها از جنگ و ترور گرفته تا تحریم های ناجوانمردانه، آن را فرو بریزند اما مطمئناً همچون گذشته تلاش های مذبوحانه دشمنان علیه ملت بزرگ ایران راه به جایی نخواهد برد.

مهرداد بذرپاش همچنین خاط نشان کرد: البته نباید منکر ضعف ها و کم‌کاری‌ها و ناکارآمدی‌های موجود نیز بود و لازم است در رفع آن بکوشیم.

رئیس کل دیوان محاسبات کشور افزود: نظام آموزشی ما نظام مترقی و کارآمدی نیست و به این موضوع، باید فضای مجازی کاملا رهاشده را بیفزاییم که فقط هر از گاهی در این باره حرفی زده می‌شود، اما از استراتژی مشخص خبری نیست و تلاش خاصی مشاهده نمی‌شود.

وی در پایان تاکید کرد: جوانان و نوجوانان این مرز و بوم، ظرفیت های بی نظیری دارند و جزو بهترین ها هستند که اگر فضای مناسب برای ایشان فراهم شود و تاریخ پررشادت این ۴۴ سال به درستی برایشان عرضه شود، به مراتب شایسته تر از نسل ابتدای انقلاب ایفای نقش خواهند کرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  دستگیری عامل تیراندازی و گروگانگیری در مولوی

انتهای پیام

الماس تراشکاری

Check Also

اعطای جایزه بین‌المللی انگلستان به طرح پلازای متروی میدان جهاد-تایمز

 هادی حق‌بین با اشاره به کسب جایگاه نخست طرح پلازای متروی میدان جهاد در جایزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *