فیلترهای سرامیکی ریخته گری

بردن نساجی به قهرمانی پرسپولیس کمک می کند/ سروش رفیعی بی‌احتیاطی کرد-تایمز


محمود کلهر پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس  در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره برد سرخپوشان برابر تیم نساجی اظهار کرد: تیم پرسپولیس به خوبی حریف شمالی را آنالیز کرده بود و از نقاط ضعف این تیم به خوبی استفاده کرد. نساجی در خط دفاعی و درون دروازه خیلی مشکل داشت و خط حمله پرسپولیس هم روز خوبی داشت. عیسی آل کثیر، ارونوف خیلی خوب بودند و وحید امیری هم روز به روز شرایط ایده آل خود را پیدا می‌کند.

ارونوف نقش اساسی در برد پرسپولیس ایفا کرد 

او افزود: فکر می‌کنم ارونوف نقش اساسی در برد پرسپولیس ایفا کرد، چون سرخپوشان ۱۰ نفره شدند و یکی از مهره‌های خوب خود سروش رفیعی را از دست دادند، اما دیدیم به خوبی در ضدحمله از نقطه ضعف حریف خود استفاده کرد. خط دفاعی نساجی حرفی برای گفتن نداشت و پرسپولیس توانست از این نقطه به گل برسد. فکر می‌کنم خط دفاعی پرسپولیس به خوبی ایفای نقش کرد و  مدافعان خیلی خوب همدیگر را پوشش دادند و پرسپولیس توانست بازی را ببرد. به نظرم این برد کمک می‌کند تا سرخپوشان قهرمان شوند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - معاون شهردار پاریس: موافق فروش پارک‌دوپرنس بهقطری‌ها نیستم/ این ورزشگاه میراث فرانسه است

رفیعی نباید چنین خطایی را مرتکب می شد 

کلهر درباره اینکه سروش رفیعی در این بازی اخراج شد و پرسپولیس را ۱۰ نفره کرد، گفت: به نظرم رفیعی نباید چنین خطایی را مرتکب می‌شد و اینکه در آن شرایط و موقعیت گلی بازیکن حریف نداشت فکر می‌کنم رفیعی اینجا بی احتیاطی کرد و باعث شد از بازی اخراج شود. فکر می‌کنم شاید اگر تیم قدرتمندی مقابل پرسپولیس بود کار سخت می‌شد، اما ارونوف  یک روز خوبی را سپری کرد و به راحتی از خط دفاع نساجی عبور کرد و باعث برد پرسپولیس شد.

 اخراج ها می‌تواند پرسپولیس را از قهرمانی دور کند 

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه این سومین محرومیت متوالی بازیکنان سرخپوش است و نباید با آن‌ها برخورد شود، گفت: طبیعی است و در شرایط بازی خیلی متفاوت است و آن موقع فشار عصبی روی بازیکن زیاد است و  احساس خستگی می‌کنند و همین مسائل باعث می‌شود خطا مرتکب شوند. می‌شود با تمرینات بیشتر و ارتباط خوب بین بازیکنان و مربیان این مسائل انضباطی را حل کرد. به هر حال این اخراج‌ها یک موقع می‌توانند تاثیر منفی روی تیم بگذارند و از قهرمانی دور می‌کنند. حتما بازیکنان باید توجیه شوند مخصوصا بازیکنانی که با تجربه هستند. من از سروش رفیعی تعجب کردم که بی‌خود خطا کرد، چون اگر می‌گذاشت بازیکن حریف برود فکر نمی‌کنم موقعیت گلزنی پیدا می‌کرد. باید کارآگاه‌های آموزشی که در باشگاه‌های بزرگ  دنیا وجود دارد و بازیکنان را توجیه می‌کنند باید در باشگاه‌های ما هم ایجاد شود تا ما شاهد چنین اتفاقاتی که باعث شود یک تیم از قهرمانی دور شود نباشیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - اخبار پرسپولیس/ واکنش باشگاه تراکتور به حضور یکپرسپولیسی

پرسپولیس مهره‌های بهتری نسبت به استقلال دارد 

او درباره اینکه رقابت تنگاتنگی بین پرسپولیس و استقلال برای قهرمانی وجود دارد، گفت: پرسپولیس می‌تواند قهرمان شود با توجه به مهره‌های بهتری که نسبت به استقلال  دارد و شیوه بازی که از گل محمدی شروع شد و اوسمار هم همین شیوه را ادامه می‌دهد فکر می‌کنم امسال قهرمان می‌شود.

پرسپولیس توانایی شکست دادن تیم هوادار را دارد 

کلهر درباره اینکه بازی بعدی پرسپولیس مقابل هوادار است، گفت: همه بازی‌ها حکم فینال را دارند و باید همه دیدار‌ها را پیروز شوند و فرقی ندارد با چه تیمی بازی می‌کنند. فکر می‌کنم پرسپولیس باید رو به جلو بازی کند و توانایی شکست هوادار را دارد با توجه به خط حمله زهرداری که دارد. خوشبختانه سرخپوشان از درون دروازه تا خط حمله دچار کمبود نیستند، اما باید تمام توان خود را بازیکنان بگذارند و این تیم می‌تواند قهرمان شود.

پرسپولیس با آمدن ارونوف و آل کثیر متحول شده است 

پیشکسوت پرسپولیس گفت: ارونوف عالی است و با آمدن این بازیکن و عیسی آل کثیر می‌بینم که پرسپولیس متحول شده است. ارونوف یکی از بهترین بازیکنان زمین مسابقه بود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - خداحافظی مهدی تاج با یار قدیمی‌اش/ موضوع بی ارتباطبا تیم قلعه نویی نیست!

شجاعت تیم ها باعث بهتر شدن لیگمان می شود 

او در پایان گفت: ان شا الله ۴ بازی پایانی را پرگل ببینیم و تیم‌ها بدون ترس و احتیاط بازی کنند و بازی محتاطانه ارائه ندهند و یک ذره در بازی شان شجاعت داشته باشند و این موضوع به بهتر شدن لیگمان کمک می‌کند.


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

زمان برگزاری جلسه بین مدیران استقلال و حسینی مشخص شد-تایمز

۲۳:۵۵ – ۲۸ تير ۱۴۰۳ پس از قطعی شدن حضور سید حسین حسینی در تیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *