فیلترهای سرامیکی ریخته گری

برنامه‌ریزی برای تامین کمبود منابع مالی آزادراه تهران – شمال

وزیر راه و شهرسازی در بازدید از منطقه ۲ آزادراه تهران – شمال، با اعلام بهره‌برداری از مسیر رفت این منطقه در کوتاه ترین زمان، از برنامه‌ریزی دولت برای جبران کمبود منابع این پروژه خبر داد.

به گزارش ایسنا، مهرداد بذرپاش در بازدید از منطقه ۲ آزادراه تهران – شمال با اشاره به پروژه عظیم ساخت این آزادراه با مشارکت بنیاد مستضعفان اظهار کرد: این پروژه جزو افتخارات راهسازی در کشور است و کارگاه آزادراه تهران-شمال می‌تواند ظرفیتی برای به نمایش گذاشتن توان فنی و مهندسی کشور در طراحی و ساخت تونل‌ها و پل‌های عظیم باشد. این پروژه به صورت مشارکتی میان بنیاد مستضعفان و دولت درحال اجرا است و تکمیل آن اثرات بسیاری در صرفه‌جویی منابع کشور همچون سوخت و زمان سفر دارد و بر همین اساس اجرای این پروژه جزو اولویت‌های دولت و وزارت راه و شهرسازی قرار دارد.

وی با بیان اینکه دولت و بنیاد مستضعفان اهتمام جدی برای افتتاح هر چه سریعتر مسیر رفت منطقه ۲ آزادراه تهران – شمال دارند گفت: ما تلاش داریم تا هر چه سریعتر مسیر رفت منطقه ۲ آزادراه تکمیل شود و ان‌شاءالله این مسیر در کوتاه‌ترین زمان به بهره‌برداری خواهد رسید.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  جای پای نفت ارزان روسیه در چین محکم شد

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به سیستم مانیتورینگ و کنترل آزادراه تهران – شمال گفت: آزادراه تهران – شمال مجهز به سیستم کنترل و مانیتورینگ دقیقی است و بهره‌برداری از این آزادراه، کمک قابل توجهی به حذف نقاط حادثه‌خیز کشور که گردنه‌های جاده چالوس از جمله این نقاط حادثه‌خیز هستند می‌کند.

به گزارش وزارت راه و شهرسازی، بذرپاش در خصوص تامین منابع دولت برای تکمیل مسیر رفت منطقه ۲ آزادراه تهران – شمال گفت: ما برای تامین منابع مالی این پروژه در دولت برنامه‌ریزی‌هایی داریم تا هر چه‌ سریعتر کمبود منابع این پروژه جبران شود.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

هواشناسی ایران ۱۴۰۲/۰۶/۳۱؛ هشدار کاهش دمای هوا به زیر ۵ درجه

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تایمز، پیش‌بینی کلی نقشه‌های همدیدی و‌ آینده‌نگری سازمان هواشناسی نشان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد