برنامه استانداری تهران برای رفع کمبود کلانتری در استان

استاندار تهران با بیان اینکه نیروی انتظامی به عنوان تابلوی نمادین عزت و اقتدار یک ملت تعریف می‌شود، گفت: یقین دارم که همه نیروهای انتظامی جان بر کف، مقتدر و ایستاده در مقابله دشمنان بوده و تا آخرین قطره خون از پا نخواهند نشست.

به گزارش ایسنا، علیرضا فخاری در رزمایش نوروزی پلیس، ضمن تبریک سال نو و تقارن آن با ماه مبارک رمضان، گفت: امروز در جمع پیشکسوتان جهاد و شهادت و بزرگان جان بر کف نیروی انتظامی حاضر شدیم تا از اقتدار، نوآوری و اقدام حرفه‌ای که در دستور کار دارند، هم حمایت کنیم، هم نظارت کنیم و هم در کنار یکدیگر برای ایجاد اقتدار برای نظام جمهوری اسلامی تلاش کنیم.

وی افزود: امروز، خدمت با معرفت و نگاه نو و حرفه‌ای به کار نیروی انتظامی، تکلیفی است که مقام معظم رهبری برای همه نیروهای انتظامی در دستور کار قرار داده‌اند. امروز تأمین امنیت از همه نوع و با هر شکلی و با تنوع خاص، در دستور کار نیروی انتظامی است. شناخت صحیح از محیط عمل، برآورد صحیح و بلند مدت و نگاه حرفه‌ای به انجام وظایف، از مقتضیات امروز کار نیروی انتظامی است.

فخاری ادامه داد: نیروی انتظامی که با همه فعالیت‌های متنوع و متکثر، به عنوان تابلوی نمادین عزت و اقتدار یک ملت تعریف می‌شود، امروز در اختیار شماست. یقین دارم که همه نیروهای انتظامی برای حفظ این نماد و این ارزش، جان برکف، مقتدر و ایستاده در مقابله دشمنان بوده و تا آخرین قطره خون از پا نخواهید نشست و با افتخار مسیر پیشکسوتان جهاد و شهادت را پیش می‌برید.  

وی همچنین در حاشیه این مراسم در پاسخ به سوالی درباره ایجاد کلانتری برای استان تهران، ‌گفت: این موضوع در بحث‌های برنامه و بودجه سال پیش‌بینی شده است. در سطح استان تهران ۴۰ کلانتری کم داشتیم که یک‌سوم آن‌ها تأمین شده و مابقی آن هم در سال جاری و سال آینده در برنامه و بودجه پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

حتما ببینید

ویدیو/ گزارش خبرنگار ایسنا از خسارت سیل در شهرستان‌های گرمی و بیله‌سوارِ اردبیل

بارش‌های ۲۴ ساعت گذشته در اردبیل و وقوع سیل، باعث مسدود شدن راه ارتباطی شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *