فیلترهای سرامیکی ریخته گری

برپایی نمایشگاه صنعت آب و برق در حاشیه سیزدهمین اجلاس شورای حکام آب

نمایشگاه صنعت آب و برق کشور در حاشیه سیزدهمین اجلاس شورای حکام آب با هدف معرفی دستاوردها و توانمندی‌های شرکت‌های داخلی به سایر اعضای مرکز منطقه‌ای مدیریت آب شهری برپا شد.

به گزارش ایسنا، در حاشیه سیزدهمین اجلاس شورای حکام مرکز منطقه‌ای مدیریت آب شهری، نمایشگاهی با حضور ۱۰ شرکت بزرگ و فعال در صنعت آب و برق کشور که سابقه همکاری فراملی دارند و یا بخشی از تولیدات آن‌ها به سایر کشورها صادر می‌شود، برگزار شد.

در این نمایشگاه شرکت‌های ایرانی بخشی از مهم‌ترین دستاوردها و تولیدات خود را در معرض دید نمایندگان کشورهای حاضر در اجلاس قرار دادند.

سعید علیپور – دبیر کمیته توسعه ارتباطات مرکز منطقه‌ای مدیریت آب شهری – در مورد این نمایشگاه و اهمیت آن گفت: مرکز منطقه‌ای مدیریت آب شهری به عنوان یک نهاد زیرمجموعه یونسکو همواره تلاش کرده است تا برای ایجاد ارتباط میان شرکت‌های تولیدی ایرانی با سایر کشورهای عضو نقش تسهیل گری ایفا کند.

وی در رابطه با شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه افزود: در این نمایشگاه شرکت‌های مهم و بزرگ صنعت آب و برق ایران که در کشورهای عضو سابقه فعالیت دارند و یا مایل به فعالیت هستند، حضور دارند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ضرورت ایجاد سقف رقابت برای فروش ماده اولیه تولیدبطری

علیپور در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: تاکنون شرکت‌های ایرانی در بسیاری از کشورهای عضو مرکز منطقه‌ای مدیریت آب شهری مثل عراق، سوریه، تاجیکستان، بنگلادش و… به اجرای پروژه‌های آبی پرداخته و پیش بینی می‌کنیم در سایه برگزاری این اجلاس و تقویت همبستگی کشورها حجم و میزان فعالیت این شرکت‌ها در کشورهای عضو افزایش یابد.

انتهای پیام 

الماس تراشکاری

Check Also

کد مورس همستر کامبت امروز ۲۳ تیر + آموزش وارد کردن

فهرست عناوین Toggle کد مورس همستر ۲۲ تیر کد مورس یا رمز روز ۲۲ تیر همستر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *