فیلترهای سرامیکی ریخته گری

بهترین کارنامه را در راستی آزمایی مشاغل ایجاد کنیم

ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: در راستی آزمایی مشاغل ایجاد شده باید بهترین کارنامه را ایجاد کنیم.

فرهاد زیویار هفتم اسفند در کارگروه اشتغال لرستان که با رویکرد اشتغال پایدار در روستاها برگزار شد، اظهار کرد: در راستی آزمایی مشاغل ایجاد شده باید با بیشترین نظارت‌ها بهترین کارنامه را ایجاد کنیم.

وی بیان کرد: خوشبختانه در جذب و اعطای تسهیلات اشتغال از محل تبصره ۱۸ قانون بودجه طی یک سال گذشته عملکرد بسیار خوبی داشتیم و باید به همان مقدار در راستی آزمایی خوب عمل کنیم.

زیویار یکی از مهم‌ترین عوامل عدم توسعه یافتگی لرستان را عدم نظارت در زمان اجرا در ادوار گذشته برشمرد و افزود: امروز نظارت بیشتر نسبت به اهلیت‌ها به ویژه در طرح‌های اشتغال بسیار مهم و حیاتی است.

استاندار لرستان در مورد هماهنگی و همراهی دستگاه‌های نظارتی از جمله سازمان بازرسی و اداره‌کل کار و تعاون اجتماعی در راستی آزمایی مشاغل ایجاد شده، اظهار کرد: هدف تمامی دستگاه‌های نظارتی در نهایت خدمت به مردم و انجام کار به نحو احسن است که هم جهت و همگام هستند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  برای گرفتن وام ۹۶۰ میلیونی مسکن چقدر باید هزینه کرد؟

بنابر گزارش معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، لرستان تنها استان کشور است که برای اعطای تسهیلات اشتغال دارای سه فیلتر شامل اداره‌کل اقتصاد و دارایی، معاونت هماهنگی امور اقتصادی و شورای توسعه و برنامه ریزی بوده که در راستی آزمایی طرح‌های اشتغال بسیار تأثیرگذار هستند.

انتهای پیام 

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

هواشناسی ایران ۱۴۰۲/۰۶/۳۱؛ هشدار کاهش دمای هوا به زیر ۵ درجه

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تایمز، پیش‌بینی کلی نقشه‌های همدیدی و‌ آینده‌نگری سازمان هواشناسی نشان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد