فیلترهای سرامیکی ریخته گری

بیانیه اتاق ایران علیه وزارت صمت/امکان برگزاری انتخابات در بهمن وجود ندارد!

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تایمز، درحالی انجمن نظارت بر دهمین انتخابات اتاق بازرگانی ایران اول آذرماه سال جاری فراخوان برگزاری انتخابات ریاست اتاق بازرگانی ایران برای اول بهمن ماه را منتشر و تا ۱۳ آذر برای اعلام نامزدی فرصت داد که هیت رئیسه اتاق بازرگانی روز ۱۳ آذر یعنی روز پایانی  اعلام نامزدی، در یک اقدام غیرقانونی و برای به تاخیر افتادن انتخابات اتاق، افراد جدیدی را برای عضویت در انجمن نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی به وزیر صمت پیشنهاد داد و خواستار معرفی نماینده وزیر صمت در این انجمن شد.

در عین حال روز گذشته دبیر شورای‌عالی نظارت بر اتاق بازرگانی ایران با اشاره به اینکه اقدامات قبلی انجمن نظارت بر انتخابات (اعضای سابق) مطابق قانون و در راستای اجرای تکالیف محوله است، بر حمایت شورای‌عالی از روند برگزاری انتخابات در اول بهمن ۱۴۰۲ تأکید کرد.

همچنین سید حمید حسینی عضو اتاق بازرگانی ایران با غیرقانونی خواندن تغییر انجمن نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی گفت: برخی با روش‌های ایذایی به دنبال ایجاد اخلال در روند انتخابات جدید ریاست اتاق بازرگانی ایران هستند تا بلکه بتوانند برای ریاست سلاح‌ورزی اقدامی انجام دهند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  صعود طلای جهانی ماندنی نشد

حال به دنبال اظهارات دبیر شورای عالی نظارت و برخی اعضای اتاق بازرگانی مبنی بر غیرقانونی بودن تغییر ناگهانی اعضای انجمن نظارت و تاکید بر برگزاری انتخابات در موعد مقرر یعنی ۱ بهمن ۱۴۰۲، اتاق ایران بیانیه‌ای منتشر کرد و مدعی شد، تعویق در برگزاری انتخابات اتاق ایرانا ناشی از معرفی نشدن نماینده رسمی وزارت صنعت معدن و تجارت در انجمن نظارت بر انتخابات است.

اتاق بازرگانی در این بیانیه تند علیه وزارت صمت همچنین ادعا کرد: وزارت صمت حق دخالت در انتخابات اتاق ایران را ندارد و بیانیه‌های پی‌درپی مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آن، فاقد ارزش قانونی است.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

روند حرکتی شاخص‌های بازار سرمایه چگونه خواهد بود؟ + عکس-تایمز

در هفته کاری که گذشت، شاخص کل بورس ۰.۴۹ درصد افزایش یافت و در ارتفاع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *