آخرین خبرها
فیلترهای سرامیکی ریخته گری

تاکسی اینترنتی “کریم” در قطر تعطیل شد

سرویس تاکسی اینترنتی “کریم” که کسب و کار شرکت اوبر در خاورمیانه است، فعالیت در قطر را متوقف کرد.

به گزارش ایسنا، این خبر غافلگیرکننده دو ماه پس از برگزاری جام جهانی فوتبال در قطر اعلام شد که در جریان آن، خودروهای تحت برند کریم به همراه خودروهای اوبر و تاکسی قطری کاروا، بخشی از برنامه‌های رسمی این رویداد ورزشی برای جا به جایی تماشاگران بودند.

کریم در پیامی به مشتریانش اعلام کرد متاسفانه تاکسی اینترنتی کریم از ۲۸ فوریه سال ۲۰۲۳، دیگر در قطر فعالیت نخواهد کرد. این شرکت، وجه مشتریانی که در این سرویس اعتبار دارند را تا ۱۵ مارس، به طور کامل برخواهد گرداند.

در این پیام، به علت توقف فعالیت این تاکسی اینترنتی اشاره نشده است. کریم در سال ۲۰۱۹ توسط شرکت “اوبر تکنولوژیز” به مبلغ ۳.۱ میلیارد دلار خریداری شد و نفوذ بازار این شرکت آمریکایی در سراسر خاورمیانه و پاکستان را گسترش بخشید.

کریم برخلاف بازارهای خاورمیانه‌ای بزرگتر دیگر مانند امارات متحده عربی که خدمات مختلفی نظیر تحویل غذا، پرداخت دیجیتالی و خدمات پستی در اپلیکیشن خود عرضه می‌کند، در قطر تنها خدمات تاکسی اینترنتی را فراهم می‌کرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  توافق ایران با آذربایجان و نخجوان برای احداث 2 پلمرزی

بر اساس گزارش رویترز، اپلیکیشن تلفن هوشمند اوبر در قطر همچنان خدمات تاکسی آنلاین را عرضه کرده و به فعالیت عادی ادامه داده است.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

پیشنهادهای دولت در خصوص بندهای حقوق و دستمزد از برنامه هفتم حذف شد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تایمز، میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: پیشنهادهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد