فیلترهای سرامیکی ریخته گری

تلوبیون همراه نامزد‌های ریاست جمهوری در انتخابات-تایمز

سامانه تلوبیون به عنوان نخستین سرویس ایرانی پخش زنده و آرشیو برنامه‌های صداوسیما مانند ایران‌صدا در اختیار نامزد‌ها قرار گرفته، تا نامزد‌ها برنامه‌های تبلیغاتی خود را در آنجا بارگذاری کنند.

 این سامانه که برای مردم رایگان در نظر گرفته شده، در صفحه ویژه انتخابات، صفحات اختصاصی هر نامزد در دسترس است و مردم می‌توانند با کلیک بر صفحه هر نامزد از برنامه‌ها، عملکرد و اخبار هر نامزد اطلاع یابند.

 

نامزدها

از طرفی، در صفحه ویژه انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم فیلم‌های مربوط به انتخابات ۱۴۰۳، برنامه «با مردم» شبکه یک، «گفت‌وگوی ویژه خبری» شبکه خبر، «صف اول» شبکه خبر و فیلم‌های مربوط به قرعه‌کشی برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها، تایید صلاحیتشان و ثبت‌نام انتخابات ۱۴۰۳ قابل دسترس است. بنا به اعلام تلوبیون، ۵۲ میلیون کاربر طی یکسال گذشته از سایت تلوبیون دیدن کردند.

مناظره

بنا به اعلام کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات رسانه ملی، روز گذشته برنامه تلویزیونی «صف اول» با حضور علیرضا زاکانی از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۳۰ در شبکه خبر روانه آنتن شد. حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی ساعت ۱۸:۳۰ تا ۱۹ برنامه «با مردم» را در شبکه یک سیما داشت. سعید جلیلی از ساعت ۲۲ تا ۲۲:۴۵ به صورت زنده در برنامه «گفت‌وگوی ویژه خبری» حاضر شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تصویری از زنِ تراز در گفتمان انقلاب اسلامی نداریم

گفتنی است در نظر گرفتن پنج مناظره و سه میزگرد تخصصی، چهار مستند رادیویی و تلویزیونی، برنامه‌های رو به دوربین برای سخن گفتن با مردم، گفتگو با مردم استان‌ها، برنامه «صف اول»، برنامه «گفت‌وگوی ویژه خبری» و برنامه «بدون تعارف» برای نامزد‌های ریاست جمهوری از تمایز این دوره از مناظرات با دوره‌های قبل خواهد بود.

خبرنگار: نفیسه خلیلی


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

حضور اشکان دژاگه و خداداد عزیزی در برنامه «یورو ۲۴» شبکه ورزش-تایمز

  ویژه برنامه «یورو ۲۴» به مناسبت آغاز مسابقات جام ملت‌های اروپا با میزبانی رسول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *