فیلترهای سرامیکی ریخته گری

تهیه دستور العمل‌های خود مراقبتی برای زائران اربعین

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تایمز، حسین فرشیدی؛ معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه اهدای جایزه بنیاد مداح به مشاور پرستاری منطقه‌ای سازمان جهانی بهداشت در جمع خبرنگاران درباره آخرین تمهیدات بهداشتی صورت گرفته برای برگزاری باشکوه مراسم اربعین امسال از تهیه دستورالعمل‌های بهداشتی و خود مراقبتی برای زائران اربعین خبر داد.

به گفته وی، قرار است این جزوه آموزشی و بهداشتی خود مراقبتی به ویژه درخصوص گرمازدگی در اختیار کاروان‌های زوار عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) برای حضور در پیاده روی اربعین امسال قرار گیرد.

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن ابراز خرسندی از مهار و کنترل کووید۱۹ در ایران و همچنین جهان گفت: با توجه به مهار کرونا در دنیا پیش بینی ما این است که شاهد حضور گسترده‌تر عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) در مراسم اربعین امسال باشیم؛ بنابراین توصیه ما، رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به ویژه به توجه به افزایش دما هوا در بحث گرمازدگی است.

فرشیدی خاطرنشان کرد: جزوه خود مراقبتی دستورالعمل‌های بهداشتی برای اربعین امسال علاوه بر زبان فارسی به زبان عربی نیز آماده شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - نشانه‌های سرطان ریه را بشناسید

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

سیستم ایمنی شما با این خوراکی‌ها ضعیف می‌شود

سیستم ایمنی بدن نقش مهم و اساسی را در شناسایی و مبارزه با مهاجمان خارجی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد