فیلترهای سرامیکی ریخته گری

توضیحاتی درباره حواشی یک «شوالیه سیاه»

مدیر کل دفتر نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی کشور در پی انتشار خبری مبنی بر تولید یک فیلم ضد ایرانی با عنوان «شوالیه سیاه» توضیحاتی ارایه کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، روح‌الله سهرابی در خصوص توضیح مباحث مطرح شده در برخی از رسانه‌ها در خصوص «شوالیه سیاه» گفت: پس از بررسی خبر منتشر شده در راستای تنویر اذهان مخاطبین دغدغه‌مند و علاقمندان به سینما به اطلاع می‌رساند فیلم ویدیویی «شوالیه سیاه» به کارگردانی آل ابراهیم دهکردی در خردادماه ۱۴۰۰ پروانه ساخت گرفته و پس از تولید در شهریورماه ۱۴۰۱ موفق به اخذ پروانه نمایش ویدیویی از شورای فیلم‌های ویدیویی شده است.

وی افزود: این اثر پیش از این به تایید اعضای شورا رسیده و هیچگونه مغایرتی با اصول و ارزش‌های دینی ندارد و آنچه در  اخبار مطرح شده، صرفا یک اشتباه بوده و تکرار مداوم آن ناشی از شیطنت رسانه‌ای است. 
سهرابی در بخش دیگری از این مصاحبه تاکید کرد: بنده اطمینان می‌دهم چنین فیلمی تولید نشده و بررسی‌های ما نشان می‌دهد اساسا فیلمی با این مضمون از سازمان سینمایی مجوز نگرفته است. فیلم مورد بحث همان فیلم ویدیویی «شوالیه سیاه» است که کاملا متفاوت و مغایر با ادعاهای مطرح شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  «المپیاد فیلم‌سازی دختران حوا» فراخوان داد

انتهای پیام 

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

بازیکنان بازی‌های رایانه‌ای به ۳۴ میلیون نفر رسیدند-تایمز

محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن بازدیداز مرحله پایانی اولین رویداد ملی «بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *