دوشنبه , ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تولید سالانه ۲۵ میلیون متر پارچه در نساجی بروجرد/ تکمیل طرح توسعه زاگرس‌پوش

ایسنا/لرستان رئیس سازمان صمت لرستان از تولید سالانه ۲۵ میلیون مترطول پارچه در نساجی بروجرد خبر داد.

بهمن جعفری ششم دی‌ماه در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه در قالب ۵۲ فروشگاه محصولات نساجی بروجرد عرضه می‌شود، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود تولید سالانه نساجی بروجرد به ۲۵ میلیون مترطول برسد که این خود رکوردی در صنعت نساجی کشور محسوب می‌شود.

وی در خصوص آخرین وضعیت برخی واحدهای تولیدی استان، افزود: نساجی بروجرد یکی از بزرگترین و فعال‌ترین کارخانجات نساجی کشور بوده که نسبت به سال گذشته تغییر و تحولات بسیار خوبی داشته است.

جعفری خاطرنشان کرد: این واحد با اجرای طرح توسعه در زمینه دوزندگی، زنجیره تولید را تکمیل کرده که منجر به اشتغال‌زایی مضاعف و همچنین ارزش‌افزوده شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با بیان اینکه در قالب ۵۲ فروشگاه محصولات نساجی بروجرد عرضه می‌شود، افزود: پیش‌بینی می‌شود تولید سالانه نساجی بروجرد به ۲۵ میلیون مترطول برسد که این خود رکوردی در صنعت نساجی کشور محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین شرکت زاگرس‌پوش نیز از معتبرترین واحدهای تولیدی با اشتغال بیش از ۱۵۲ نفر است که در زمینه‌های متعدد همچون پوشاک زنانه و مردانه فعالیت می‌کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از تکمیل طرح توسعه زاگرس‌پوش خبر داد و گفت: تکمیل نقدینگی و توسعه بازارها با رویکرد صادرات و شرکت در نمایشگاه‌های بین‌الملل از دیگر برنامه‌ها برای زاگرس پوش خواهد بود.

انتهای پیام

حتما ببینید

قهر چینی‌ها از بازار گوشی موبایل

کندی رشد اقتصادی و محتاط شدن مصرف کنندگان برای هزینه بیشتر، باعث شد فروش تلفن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *