فیلترهای سرامیکی ریخته گری

ثبت بیش از ۱۰۰۰ رویداد فرهنگی در کشور – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز


به گزارش خبرنگار مهر، عزت‌الله ضرغامی عصر پنجشنبه در جمع مردم شهرستان فرخشهر که به مناسبت روز فرخشهر صورت گرفت، اظهار کرد: کار بسیار خوبی انجام گرفت که شهرستان فرخشهر ارتقا سازمانی پیدا کرد.

وی افزود: روز فرخشهر یعنی روز همه خوبی‌ها، ارزش‌ها، جوانان و فرهنگ، فرخشهر شهر فرهنگ، مطالعه و… است.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ادامه داد: در این وزارتخانه یک هزار و ۸۰۰ رویداد فرهنگی تعریف شده است که به مناسبت آن اقدامات فرهنگی انجام می‌شود.

ضرغامی عنوان کرد: نظام سرمایه‌داری به دنبال یکسان‌سازی در بین کشورهای جهان است، یعنی اینکه مردم کشورها همان کاری را انجام دهند که استکبار انجام می‌دهد، اما مردم در مقابل آن‌ها می‌ایستند و اجازه یکسان‌سازی را نمی‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: فرهنگ پاک، ارزشمند و مستقل ایرانی است که به دنیا مصادره می‌شود و قدرت آن به مراتب از تجهیزات نظامی بیشتر است، نمونه این فرهنگ امروز در خیزش دانشجویی آمریکا دیده می‌شود.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اضافه کرد: مردم ایران باید تا جایی که می‌توانند شاد باشند و در برنامه‌های شاد شرکت کنند، شادی یک ارزش است که باید پاس داشته شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  برخورد با به کارگیری اتباع غیرمجاز در تأسیسات گردشگری البرز - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

منطقه نمونه گردشگری عباس آباد نیازمند مدیریت یکپارچه است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز

به گزارش خبرنگار مهر، یوسف نوری صبح شنبه در گفت وگو با خبرنگاران در حاشیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *