فیلترهای سرامیکی ریخته گری

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح: در فرماندهی و مدیریت باید اشراف اطلاعاتی وجود داشته باشد

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح: در فرماندهی و مدیریت باید اشراف اطلاعاتی وجود داشته باشد

امیر سرتیپ نصیرزاده با تأکید بر لزوم بکارگیری همزمان فناوری‌های هوشمند و سنتی در حوزه فرماندهی و کنترل گفت: در زمینه فرماندهی و مدیریت باید اشراف اطلاعاتی وجود داشته باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، نخستین همایش بین‌المللی و چهاردهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل با حضورامیر سرتیپ خلبان نصیرزاده جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، امیر سرتیپ گلفام جانشین معاونت فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح ، امیر سرتیپ علیرضا شیخ معاون تربیت و آموزش ارتش در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) برگزار شد.
 جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در این همایش اظهار داشت: موضوع فرماندهی و کنترل فقط در حوزه نظامی معنا پیدا نمی‌کند، بلکه در سایر عرصه‌ها و حوزه‌ها نیز بحث فرماندهی و کنترل، آن هم در سطح ملی کاربرد دارد.
 امیر سرتیپ نصیرزاده افزود: در رابطه با فرماندهی و مدیریت باید اشراف اطلاعاتی وجود داشته و قبل از وقوع هر بحرانی تمرین‌های لازم برای کسب آمادگی صورت گرفته باشد؛ لذا برای فرماندهی و کنترل باید از قبل طرح و برنامه داشته باشیم.
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: قوانین انتظامی، امنیتی، بهداشتی، درمانی متناسب با منطقه و بحران باید از قبل تدوین شود؛ به‌عنوان مثال قوانین مدیرت بحران در منطقه سیل‌زده با منطقه زلزله‌زده متفاوت است و همین‌طور شرایط در هر استان، متفاوت از سایر استان‌هاست.
وی سپس به نقش رسانه، آموزش مدیران، دانش آموزان و استفاده از تجربیات دیگران در مدیریت و فرماندهی کنترل اشاره و عنوان کرد: ترکیبی از فناوری‌های هوشمند و سنتی را هم باید در موضوع فرماندهی و کنترل لحاظ کنیم.
امیرسرتیپ نصیرزاده اضافه کرد: البته بخش اعظم فرماندهی و کنترل قبل از وقوع بحران است؛ چون بحران‌ها در جهان از تنوع بسیار زیادی برخوردارند و به همین دلیل زیرساخت‌ها و پدافند غیرعامل نباید مورد بی‌توجهی قرار گیرد.
 کنفرانس فرماندهی و کنترل ایران با شعار «هوشمندی و چابکی فرماندهی و کنترل در محیط‌های پیچیده»  در ۸ محور برگزار شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  سردار جلالی خواستار اختصاص شعب خاص جهت رسیدگی به جرایم مرتبطبا پدافند غیرعامل شد

انتهای پیام

الماس تراشکاری

Check Also

ایران مصمم به اجرای توافقات با روسیه در بخش‌های مختلف است-تایمز

محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری عصر امروز پنجشنبه در گفت‌وگوی تلفنی با ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *