فیلترهای سرامیکی ریخته گری

جبهه اصلاحات ایران باز هم به بیراهه رفت!

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تایمز، جبهه اصلاحات ایران بیانیه‌ای درباره عملیات طوفان‌الاقصی منتشر کرد که بخش‌هایی از آن تکمیل پازل مظلوم‌نمایی رسانه‌های صهیونیست‌ها در روزهای گذشته است.

این بیانیه اگرچه طبیعتاً حق دفاع را برای فلسطینی‌هایی که سالها کشورشان غصب شده به رسمیت شناخته اما در بخشی از آن آمده است: “نباید مبارزه برای استیفای این حق پاک و ارزشمند را با خشونت‌های ناموجه و نقض متقابل حقوق انسان‌ها آلوده کرد!”

در روزهای گذشته رسانه‌های صهیونیستی در حال انتشار اخباری جعلی درباره اسیرانی است که روز اول این عملیات توسط نیروهای حماس به داخل خاک غزه برده شده بودند؛ همچنین شبکه‌های ضد ایرانی مثل اینترنشنال و منوتو در امتداد همین خط رسانه‌ای اخبار دروغ درباره بدرفتاری با این اسیران (که البته بطور طبیعی غاصب و اشغالگر هستند) را منتشر می‌کنند اما تاکنون هیچ رسانه‌ و یا مقام رسمی آن را تأیید نکرده‌اند.

ارتش اسرائیل در پاسخ به خبرگزاری آناتولی ترکیه آنچه سر بریدن کودکان توسط حماس گفته می‌شود را تکذیب کرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  سردار جلالی: خطای محاسباتی پارلمان اروپا برای آنانهزینه‌زاست

خبرنگار شبکه i24 اسرائیل هم که در گزارشی تلویزیونی ادعا سر بریدن ۴۰ کودک توسط حماس را مطرح کرده بود، در توییتی مدعی شده که صرفا شنیده‌های خود را بازگو کرده است!

بیانیه جبهه اصلاحات بنظر می‌رسد در ظاهرِ دفاع از حقوق ملت فلسطین، عملیات روانی اسراییلی‌ها را تکرار کرده است و با کلیدواژه «خشونت ناموجه» به بخشی از بازی رسانه‌ای صهیونیست‌ها تبدیل شده و یا در حالت خوشبینانه بازی خورده است!

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

توقیف شناورهای حامل بیش از ۴/۵میلیون لیتر سوخت قاچاق و ۳۴ خدمه خارجی توسط سپاه

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تایمز، در راستای مقابله با قاچاق سازمان‌یافته سوخت در آب‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد