فیلترهای سرامیکی ریخته گری

جزئیات تولید و مصرف برق خوزستان در ۱۱ ماهه سال جاری

ایسنا/خوزستان معاون بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: در ۱۱ ماهه سال جاری تولید برق در استان در مقایسه با سال گذشته ۳.۵ درصد رشد داشته است.

سید مهرداد بلادی ‌موسوی در گفت و گو با ایسنا بیان کرد: در ۱۱ ماهه سال جاری ۳۶ هزار و ۴۸۰ گیگاوات ساعت برق در خوزستان تولید شده که در مقایسه با سال قبل ۳.۵ درصد رشد داشته است.

وی افزود: از این مقدار ۲۸.۴ درصد در نیروگاه‌های برق‌آبی، ۷۰.۲ درصد در نیروگاه‌های حرارتی و سیکل ترکیبی و حدود ۱.۴ درصد در نیروگاه‌های تولید پراکنده تولید شده است.

معاون بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای خوزستان تصریح کرد: از ۲۵ هزار و ۶۲۱ گیگاوات ساعت برق تولیدی در نیروگاه‌های حرارتی و سیکل ترکیبی، ۶۰ درصد توسط بخش خصوصی (شامل زرگان، آبادان، خرمشهر، بهبهان و فجر) و ۴۰ درصد توسط بخش دولتی (نیروگاه‌های رامین و ماهشهر) تولید و به شبکه تحویل شده است.

بلادی موسوی اظهار کرد: در این بازه زمانی انرژی مصرفی با ۳۹ هزار و ۷۵۴ گیگاوات ساعت ۳.۳ درصد نسبت به مدت مشابه در سال قبل افزایش داشته و پیک مصرف بهمن‌ ماه با مصرف ۳ هزار و ۸۶۶ مگاوات نسبت به پیک بار مشابه سال قبل، ۲.۵۷ درصد رشد داشته است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  راه اندازی لجستیک کشاورزی در جنوب کرمان، گره گشای مشکلات هرساله

به گزارش ایسنا، ظرفیت منصوبه تولید نیروی برق استان خوزستان در بخش انتقال برابر با ۱۳ هزار و ۱۹۶ مگاوات بوده که از این میزان ظرفیت منصوبه در بخش آبی برابر با هشت هزار و ۱۶۹ مگاوات و در بخش حرارتی پنج هزار و ۲۷ مگاوات است. ظرفیت بخشDG  (نیروگاه‌های تولید پراکنده) نیز ۱۶۴ مگاوات است.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

هواشناسی ایران ۱۴۰۲/۰۶/۳۱؛ هشدار کاهش دمای هوا به زیر ۵ درجه

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تایمز، پیش‌بینی کلی نقشه‌های همدیدی و‌ آینده‌نگری سازمان هواشناسی نشان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد