فیلترهای سرامیکی ریخته گری

جزئیات جدید از پرونده اوباش نازی‌آباد تهران + عکس-تایمز

حدود دو هفته گذشته در روز پنجشنبه خبر درگیری در خیابان مدائن واقع در محله نازی آباد در رسانه‌ها منتشر شد. بر اساس ویدئو‌های منتشر شده در رابطه با این ماجرا سه نفر از اراذل و اوباش با حمله به تعدادی از کسبه و دست‌فروشان این خیابان، پس از مصدوم کردن دو نفر با سلاح سرد متواری می‌شوند.

دو نفر از ضاربان پس از گذشت ۴۸ ساعت از واقعه، دستگیر شده نفر سوم نیز مدتی بعد به دام می‌افتد.

صحنه بازسازی جرم با حضور سرهنگ سعید راستی معاون عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ با حضور متهمین و جمعی از خبرنگاران و همچنین شاکیان پرونده در محل حادثه برگزار شد.

از ناحیه ریه آسیب دیده‌ام

یکی از مصدومین حادثه که آثار جراحات روی صورتش نمایان بود در تشریح حادثه گفت: یک زن به همراه یک دختر و پسری نوجوان از پیاده‌رو می‌گذشتند. سه فرد ضارب شروع به آزار لفظی و متلک پرانی کردند. این اتفاق موجب شد که پسر نوجوان با آنها وارد درگیری لفظی شود.

وی ادامه داد: دو مرد حدود ۴۰ سال به بالا از ماشین پیاده شده و با سلاح سرد به تعقیب پسر در پیاده‌رو پرداختند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی منطقه حمیدیان رشت

مرد مجروح که یکی از کسبه آن محله بود اظهار داشت: ما همان لحظه رسیدیم، دوست من دست یکی از آنان را گرفت و آنها را به آرامش دعوت کرد. در همین زمان نفر سوم از ماشین پیاده شد و به صورت ناگهانی ضربه‌ای به سر دوستم وارد کرد. در پی این اتفاق ما هم درگیر شدیم.

وی از ناحیه صورت و قفسه سینه و ریه آسیب جدی دیده و ده شب در بیمارستان بستری بود. 

همسرم می‌خواست از ناموس مردم دفاع کند

همسر مصدوم دیگر این حادثه که همچنان در بیمارستان بستری است گفت: آخر شب بود و همه کسبه به خانه رفته بودند که این اتفاق افتاد. همسرم از ناحیه دست و صورت آسیب جدی دیده و تحت عمل جراحی قرار گرفته است. اوباش ضربه‌های متعددی به او وارد کردند.

وی افزود: من با دخترم به صحنه درگیری رسیدیم و همسرم را غرق در خون یافتیم. تیغه سلاح سردی که ضاربان استفاده کرده بودند بر اثر شدت ضربه شکسته بود. او از ناموس مردم دفاع کرده است.

جزئیات جدید از پرونده اوباش نازی‌آباد تهران

متهمین ظرف ۴۸ ساعت دستگیر شدند

سرهنگ سعید راستی معاون عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ در حاشیه این برنامه ضمن نمایش تصاویر مجروحین این درگیری اظهار داشت: با استفاده از فیلم‌های موجود از درگیری متهمین ظرف ۴۸ ساعت دستگیر شدند. یکی از آنها اراذل و اوباش سطح ۱ و دو نفر دیگر فاقد سابقه بودند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ضارب یک آمربه معروف در شیراز روانه زندان شد

وی تاکید کرد: نداشتن سابقه پیشین دلیل بر وقوع جرم و سلب آسایش مردم نمی‌شود، هر چند این افراد پیش از این نیز سابقه مزاحمت برای نوامیس مردم را داشته‌اند.

سرهنگ راستی تاکید کرد: اراذل و اوباش بدانند که به هر جا که بگریزند در چنگال قانون خواهند بود.

سلب آسایش مردم مجازات سنگین در پی خواهد داشت

سرهنگ راستی با تاکید بر اینکه به دستور قاضی پرونده متهمان جهت بازسازی صحنه جرم برده در محل درگیری حاضر شده‌اند، گفت: سهم شرارت و جرمی که هر یک از متهمان مرتکب شده‌اند باید در جریان فرایند پرونده مشخص شود.

وی اظهار داشت: این افراد پس از طی مراحل قانونی و تکمیل پرونده برای صدور حکم به دادسرا احضار می‌شوند و دستگاه قضائی برای آنان اشد مجازات را در نظر خواهد گرفت.

سرهنگ سعید راستی معاون عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ

مردم نگران نباشند

سرهنگ راستی در پاسخ به سوالی در خصوص احتمال تکرار جرم توسط این اشرار هم بیان کرد: سطح برخورد در حدی خواهد بود که این افراد امکان چنین عملی نخواهند داشت و برای سایرین نیز درس عبرتی خواهد بود. مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  اعضای باند تولیدکننده مواد مخدر هرویین در تهران اعدامشدند

راستی در جمع خبرنگاران گفت: یکی از این افراد ۴۷ سال دارد و ۱۵ سال سابقه شرارت دارد، اما در نهایت در چنگ پلیس گرفتار شده است. اراذل سارق و جیب‌بر و در موضوعات مختلف هستند. کسی هست که ۲۸ کیلو قرص و ۲۰ کیلو شربت اعتیادآور از او کشف می‌شود به تنهایی می‌تواند چندین محله را در کلان‌شهری مانند تهران آلوده کند.

وی افزود: انتظار مردم از پلیس و قوه قضائیه در برخورد شدید با این افراد شرور به حق است. در سال ۱۴۰۳ تصمیم‌های خوبی در سلسله مراتب فرماندهی فراجا و همین‌طور قوه قضائیه در خصوص برخورد با اراذل گرفته شده است. اوباش هم بدانند که هیچ نقطه امنی در سرزمین جمهوری اسلامی ایران نخواهند داشت و هر جا که فرار کنند با قاطعیت دستگیر خواهند شد.

منبع: مهر


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

اعطای جایزه بین‌المللی انگلستان به طرح پلازای متروی میدان جهاد-تایمز

 هادی حق‌بین با اشاره به کسب جایگاه نخست طرح پلازای متروی میدان جهاد در جایزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *