فیلترهای سرامیکی ریخته گری

جواد قارایی: مهاجرت نکرده‌ام/ اگر از طرح‌هایم حمایت شود، اولویتم کار در ایران است

جواد قارایی در گفت‌وگو با تایمز ضمن تکذیب شایعه مهاجرت خود گفت: دیشب بازگشته‌ و مهاجرت نکرده‌ام، اما مدتی است احساس می‌کنم حمایت‌ها به‌ویژه حمایت وزارت گردشگری و سازمان صداوسیما از ساخت مستندهایی درباره ایران کم شده است، البته سازمان صداوسیما در ۱۵ سال گذشته حمایت بسیار خوبی از من داشت اما در مدت اخیر احساس می‌کنم این حمایت کم شده است. وزارت گردشگری هم برای مقابله با ایران‌هراسی‌ها برنامه‌ای نداشت و بنابراین احساس کردم دغدغه زیادی وجود ندارد. متأسفانه معاونت برون‌مرزی سازمان صداوسیما هم از طرح بنده برای تولید اثری به‌نام «سفر به سرزمین توریست‌ها» یا «سفر به سرزمین رؤیاها» که برای مبارزه با ایران‌هراسی و معرفی جاذبه‌ها و زیبایی‌های ایران و ایرانی طراحی کرده بودم حمایت نکرد.

وی اضافه کرد: من نزدیک به ۷ ماه بود که بیکار بودم و از گذشته نیز دعوت‌هایی جدی از سوی کشور عمان برای ساخت مستند و همکاری‌های این‌چنینی وجود داشت، برای همین موضوع، سفری به عمان داشتم و صحبت‌های خوبی مطرح شد. وزارت گردشگری کشور عمان بسیار علاقه‌مند است که جاذبه‌های دیدنی این کشور نمایش داده شود. چشم‌انداز ۱۰ساله‌ آنها این است که عمان به‌عنوان یکی از مراکز گردشگری در دنیا شناخته شود و به همین دلیل دوست دارند از کشورشان مستند ساخته شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - دکتر کریم مجتهدی با فلسفه زندگی می‌کند/ خمودگیفلاسفه در جامعه تهی از گفت‌وگو

قارایی خاطرنشان کرد: ماحصل سفر من این شد که پروپوزالی ارایه بدهم و کارمان را آغاز کنیم.

او با تأکید بر اینکه اصلاً به‌دنبال مهاجرت از ایران نیست تصریح کرد: باز هم می‌گویم اولویت من ایران است و اگر از طرح‌های من مثل ایرانگرد کوچک، ایرانگرد و سفر به سرزمین‌رؤیاها حمایت شود، اولویت من کار و خدمت به ایران جان است، این سفر برایم کاری بود.

این مستندساز در پایان گفت: بنده طبق فرمایش مقام معظم رهبری که فرموده بودند باید با ایران‌هراسی و جنگ نرم غرب علیه ایران مقابله شود فعالیت کردم و تمام عشقم این بود که به کشورم خدمت و با ایران‌هراسی مقابله کنم. قسم می‌خورم که طرح من ۱۰۰ درصد موفق می‌شد اما متأسفانه مسئولین موافقت نکردند. احساس می‌کنم دغدغه‌ای برای مقابله با ایران‌هراسی و برای معرفی جاذبه‌های ایران ندارند، به همین دلیل مجبورم در حوزه تخصصی خودم در جای دیگری کار کنم، با این حال باز هم از سازمان صداوسیما سپاسگزارم که تاکنون از من حمایت کرد و این فرصت را به من داد که به کشورم خدمت بکنم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - عمده دانشجویان بین‌المللی در ایران از محور مقاومتهستند

انتهای پیام/+

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

شکاف‌های عمیق بین مداحی جدید و قدیم / مداحی به کنسرت تبدیل می‌شود

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تایمز، سومین نشست از سلسله نشست‌های تحلیل موسیقی مذهبی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد