فیلترهای سرامیکی ریخته گری

حج به صحنه برائت از طواغیت تبدیل می‌شود

اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بیش از ۸۷ هزار زائر ایرانی در حج امسال شرکت می‌کنند و حجاج ما با همان رویکردی که رهبری فرمودند، در این مراسم شرکت خواهند کرد و حج را به صحنه برائت از طواغیت تبدیل می‌کنند.

وزیر

دیدارنیوز: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد که حجاج ایرانی حج را به صحنه برائت از طواغیت تبدیل می‌کنند.

اسماعیلی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از امروز آغاز نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را داریم این نمایشگاه در ۱۵۰ هزار متر برگزار می‌شود و بیش از ۲۵ کشور در آن حضور فعال دارند. هم ناشران اصلی در نمایشگاه حضور دارند. امکان تفرج فرهنگی برای خانواده‌ها را فراهم کرده‌ایم.

وی همچنین با اشاره به موسم حج با بیان اینکه ۲۷ اردیبهشت اعزام برای حج انجام می‌شود، گفت: بیش از ۸۷هزار زائر ایرانی در حج امسال شرکت می‌کنند و حجاج ما با همان رویکردی که رهبری فرمودند، در این مراسم شرکت خواهند کرد و حج را به صحنه برائت از طواغیت تبدیل می‌کنند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  نوسازی و تجهیز ناوگان امدادی هلال احمر در سال ۱۴۰۲

وزیر فرهنگ در خصوص روند تدوین سند شهر جهانی صنایع خلاق، گفت: در سند تحول مردمی و ۵ رویکرد کلان در وزارت فرهنگ، موضوع توجه به صنایع خلاق فرهنگی را در کلان اولویت خود قرار دادیم. پس از مصوبه‌ای که انجام شد و رئیس‌جمهور آن را ابلاغ کرد، در حال تدوین اساسنامه مجموعه شرکت شهر‌های دانش‌بنیان و صنایع خلاق فرهنگی هستیم. تحول جدی در حوزه صادارت فرهنگی اتفاق خواهد افتاد. تلاش می‌کنیم این اساسنامه را تا اوایل خرداد به تصویب شورای هنر برسانیم تا کار‌های اجرایی آغاز شود.


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

اعطای جایزه بین‌المللی انگلستان به طرح پلازای متروی میدان جهاد-تایمز

 هادی حق‌بین با اشاره به کسب جایگاه نخست طرح پلازای متروی میدان جهاد در جایزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *