فیلترهای سرامیکی ریخته گری

حمله عطریانفر به سران اصلاحات؛ "در اثر بی‌تدبیری دچار ریزش شدیم"

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تایمز، محمد عطریانفر عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در مصاحبه با روزنامه سازندگی، ارگان مطبوعاتی این حزب، به تحلیل شرایط کنونی اصلاح‌طلبان پرداخته است، این مصاحبه در روزی منتشر شده است که پیش‌ثبت‌نام انتخابات مجلسی دوازدهم از امروز (۱۶ مرداد) آغاز شده است و جبهه اصلاحات به‌صورت چراغ‌خاموش درحال ورود به این عرصه است اما هنوز سازوکار انتخاباتی و تشکیلاتی آنها مشخص نیست.

 

عطریانفر در این مصاحبه، با بیان اینکه در شرایط موجود، جبهه اصلاحات به‌لحاظ اقتدار تشکیلاتی و ساختار سازمانی دچار ایهام، بی‌اعتمادی و انفعال است و آن نشاط، دلبستگی و صمیمیتی را که از سال‌های ۶۸ تا ۸۴ برقرار بود، ندارد، گفت: حس‌وحالی هم‌اکنون در جبهه داخلی اصلاحات احساس نمی‌شود.

وی بخش نیرومندی از این آسیب را متوجه رهبران اصلاحات می‌کند که امر سیاست‌ورزی را به‌عنوان یک امر ذاتی زندگی اجتماعی درنظر نگرفته‌اند و در حاشیه آمده‌اند و هیچ‌گاه فکر نکردند در شرایطی که جامعه درحال ادبار است و به سیاسیون پشت کرده با چه برنامه‌ای باید علاقه‌مندان و طرفداران خود را نگه داشت.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  مجلس فرآیند واریز حق بیمه توسط کارفرمایان به حساب سازمان‌هایبیمه‌گر را مشخص کرد

عطریانفر به سال ۸۴ اشاره می‌کند که اصلاح‌طلبان با از دست دادن قوه مجریه، قدرت را به حریف واگذار کردند، وی می‌گوید: آن زمان از خاتمی خواستیم در رفت‌وآمد با حاکمیت و نیروهای رقیب به‌سمت دستاوردهای بیشتر گام بردارد.
وی می‌گوید: از آن تاریخ تا امروز ظرف دو دهه، واقعیت این است که اقدام درخور و شایسته‌ای انجام نشده که باهمبستگی و تقویت روزآمد، نیروهای درون اصلاحات را به نقطه امیدبخشی برسانیم و روزبه‌روز در اثر بی‌تدبیری دچار ریزش شدیم و این انفعال، بدنه اصلاحات را به خود گرفتار کرده است.

انتهای پیام/+

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

تاکید بر ارتقاء سطح همکاری‌ نیروهای مسلح در گفتگوی سرلشکر باقری با وزیر دفاع عربستان

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تایمز، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد