فیلترهای سرامیکی ریخته گری

خبیری: ما برای قهرمانی جشن می‌گیریم و استقلال برای گل تساوی به ما / برخی تیم‌ها جنبه استفاده از VAR را ندارند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تایمز، حسین خبیری عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از تساوی یک – یک دربی ۱۰۲، درباره قضاوت داور مسابقه اظهار داشت: یک سؤال من از شما دارم؟ به داوری ایران چه نمره‌ای می‌دهید؟ بازی خوبی بود و داور هم زحمت خود را کشید و انصافاً خوب داوری کرد، اما بحث من چیز دیگری است. استفاده از VAR هم جنبه می‌خواهد که برخی تیم‌ این جنبه را ندارند.

 

وی در مورد اینکه استفاده از VAR بیش از حد بود، گفت: بیش از حد مجاز نبود، اما هر اتفاقی را درخواست می‌کردند که به VAR برود یا اعتراض می‌کردند. ۱۰ نفر هم می‌آمدند پشت داور در محل VAR که اینها تأثیر داشت. یک چیزی را خیلی خوشحالم و آنهم این است که تیم حریف وقتی به ما گل زد جشن قهرمانی برپا کرد! فرق ما با تیم حریف این است که ما قهرمان می‌شویم و جشن قهرمانی می‌گیریم و تیم حریف با گل تساوی جشن قهرمانی می‌گیرد و این بزرگی پرسپولیس را نشان می‌دهد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - گزارش تصویری تمرین امروز سپاهان

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به اتفاقات نیمکت استقلال و خوشحالی بازیکنان این تیم مقابل هواداران پرسپولیس تأکید کرد: ان‌شاءالله ناظر مسابقه و داور چهارم گزارش می‌کنند. هر کسی هر رفتار خوب یا بدی داشته باشد تربیت خود را نشان می‌دهد.

خبیری درباره برد ۳ بر یک سپاهان مقابل فولاد و اینکه به نظر می‌رسد این تیم مدعی اصلی قهرمانی است، خاطر نشان کرد: به تیم سپاهان احترام می‌گذاریم. سپاهان  تیم خوبی است و باید خیلی منصفانه و منطقی حرف بزنیم و اگر تیمی خوب است باید به آن احترام گذاشت، اما صحبت درباره قهرمانی زود است. بالاخره بین ما و سپاهان یک تیم قهرمان می‌شود. 

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

همه تیم‌ها از اشتباهات داوری سود و ضرر کردند/ ما به بیانیه سرخابی‌ها اهمیتی نمی‌دهیم-تایمز

در روزهای اخیر شاهد صدور بیانیه از سوی باشگاه های استقلال و پرسپولیس هستیم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *