فیلترهای سرامیکی ریخته گری

خندستان و ارتقای کیفیت نمایش خیابانی

ایسنا/اصفهان کارگردان نمایش «دردسرهای یک موجود موذی» با بیان اهمیت جشنواره ملی تئاتر خندستان در ارتقای سطح کیفی نمایش‌های خیابانی، گفت: مسئولان برگزاری این جشنواره نسبت به مسائلی مانند اسکان، استقبال و پرداخت تنخواه‌ها اهمیت دهند تا شاهد برگزاری باکیفیت‌تر این جشنواره کمدی باشیم.

مهسا دهقانی، کارگردان نمایش «دردسرهای یک موجود موذی» به ایسنا گفت: برگزاری جشنواره ملی تئاتر خندستان می‌تواند در ارتقای سطح کیفی نمایش‌های خیابانی و معرفی آثار هنرمندان این عرصه به جامعه تأثیرگذار باشد.

او افزود: نمایش خیابانی «دردسرهای یک موجود موذی» داستان برگزاری یک دادگاه است که در آن از کرونا بازپرسی شده و از این ویروس در خصوص علت خارج نشدن آن از ایران سؤالاتی پرسیده می‌شود.

خندستان و ارتقای کیفیت نمایش خیابانی

دهقانی که از استان یزد با نمایش «دردسرهای یک موجود موذی» در جشنواره خندستان حضور دارد، گفت: نمایش یادشده قبل از حضور در جشنواره خندستان، در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر نیز شرکت کرده و موفق به دریافت جایزه رتبه دوم کارگردانی و رتبه دوم بازیگری مرد شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  انتشار یک آمار مالی درباره تسهیلات اعطایی بههنرمندان

این کارگردان تئاتر تصریح کرد: در این نمایش سعید خبیری، مجتبی لاله زاری، مصطفی لاله زاری، محمد لاله زاری، امیرحسین سالاری و امین احمدی زاده به ایفای نقش می‌پردازند و محسن عالم‌زاده به‌عنوان نویسنده، مهرشاد محمد نیاکان و محمد خیراندیش نیز در بخش موسیقی گروه را یاری می‌کنند.

خندستان و ارتقای کیفیت نمایش خیابانی

دهقانی که از سال ۹۲ با بازیگری پا به عرصه نمایش گذاشته است، خاطرنشان کرد که نمایش «دردسرهای یک موجود موذی» پنجمین اثر تولیدی او طی ۳ سال فعالیت در بخش کارگردانی است.

او اضافه کرد: انتظار می‌رود که مسئولان برگزاری جشنواره ملی تئاتر خندستان برای بهبود برگزاری این جشنواره، نسبت به مسائلی همچون اسکان، استقبال و پرداخت تنخواه‌ها اهمیت بدهند تا با رفع این مسائل به‌ظاهر کوچک، شاهد برگزاری باکیفیت‌تر این جشنواره کمدی باشیم.

انتهای پیام

الماس تراشکاری

Check Also

تلوبیون همراه نامزد‌های ریاست جمهوری در انتخابات-تایمز

سامانه تلوبیون به عنوان نخستین سرویس ایرانی پخش زنده و آرشیو برنامه‌های صداوسیما مانند ایران‌صدا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *