فیلترهای سرامیکی ریخته گری

در تمجید از مواضع درست سیدحسن خمینی درباره طوفان الاقصی

به گزارش خبرگزاری تایمز، حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی نوه‌ی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، طی چند روز گذشته از عملیات افتخارآفرین مقاومت فلسطین علیه اشغالگران، به خوبی فعال بوده و مواضع جدّی و انقلابی اتخاذ کرده است.

او امروز به دیدار سفیر فلسطین در ایران رفته و تاکید کرده است که اصل وجود اسراییل دروغ است و مظلومیت آنها دروغ تر؛ و نباید اجازه داد صهیونیست‌ها قیافه‌ی مظلومیت به خود بگیرند.

سیدحسن خمینی تاکید می‌کند که صهیونیست‌ها زبانی جز این را نمی‌فهمند. وی پیشتر هم در موضع‌گیری دیگری عملیات طوفان الاقصی را کاری بسیار بزرگ خوانده و تاکید کرده بود که ایستادن یک مظلوم روی پای خودش شادی‌آور است.

 

علاوه بر سیدحسن خمینی برخی از افراد موسوم به اصلاح‌طلب نیز موضع خوب و درستی در این باره اتخاذ کردند؛ اگرچه گروهی که خود را جبهه اصلاحات ایران می‌خواند و البته هم تشکیلات و هم سازوکارش بارها مورد نقد بسیاری از اصلاح‌طلبان قرار گرفته، موضع عجیب و غریبی اتخاذ کرد و مجدداً به بیراهه‌ی بسیار بدی رفت.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  امیر سرتیپ حاتمی:هیمنه آمریکا با موشک‌های نقطه زن ایرانفروریخت

تایمز پیشتر بعضی موضع‌گیری‌های آقای سیدحسن خمینی را نقد کرده است، با این حال طوفان‌الاقصی نشان داد که می‌توان با نگاهی درست‌تر به صحنه، در طرف محق‌تری ایستاد و اسیر پروپاگاندای رسانه‌های غربی و رسانه‌های فارسی‌زبان ضدایران نشد.

همین آرایش امروز علیه صهیونیست‌ها می‌تواند الگوی خوبی باشد از آنکه می‌توان نگاه‌ها و سلایق بعضاً متفاوتی در سیاست داشت، امّا با عنایت به بعضی مسائل، مرزبندی‌ها را نه فقط امروز، بلکه در همه‌ی مسائل –از جمله در فتنه‌ها علیه خود ایران- رعایت کرد.

رسانه‌هایی که امروز برعلیه مواضع این چند روز جناب سیدحسن خمینی و بعضی از اصلاح‌طلبان به سفیدشویی بی‌شرمانه صهیونیست ها و اتهام افکنی علیه ایران و مقاومت مشغولند، بعضاً خود را ریاکارانه و دروغ‌گویانه مدافع همین افراد و گروه موسوم به اصلاح‌طلبان در ایران می‌خوانند؛ اما واقعیت اینجاست که برای آنها نه فقط اسلام و جمهوری اسلامی، بلکه کل ایران و هر تعصبی نسبت به ایران خط قرمز است و اگر هم از گروهی به صورت تاکتیکی دفاع می‌‌کنند، دامی برای این گروه پهن کرده‌اند تا از آنها به عنوان ابزاری علیه ایران و اسلام سوءاستفاده کنند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  بازدید وزیر دفاع روسیه از پهپاد‌ها و سامانه‌‌های موشکیسپاه

انتهای پیام/

الماس تراشکاری

Check Also

سرویس‌های امنیتی غربی به دنبال فتنه در فضای انتخاباتی بودند

۰۷:۱۵ – ۲۲ تير ۱۴۰۳ کاظم انبارلویی فعال سیاسی اصولگرا در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *