فیلترهای سرامیکی ریخته گری

دستگیری سارق زورگیر که به جرم اقدام به قتل تحت تعقیب بود-تایمز


سرهنگ محمد قاسم طرهانی اظهار کرد: در خرداد ماه ۱۴۰۳ در پی مراجعه و شکایت فردی در خصوص سرقت مقداری پول و تلفن همراه به عنف در محدوده “خاورشهر”، پیگیری موضوع سریعاً به صورت ویژه در دستور کار عوامل عملیات کلانتری ۱۷۷ این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش شبانه روزی و اقدامات فنی، سرانجام در بیست و یکم خرداد ماه امسال هویت و مخفیگاه متهم را در محدوده “خاورشهر” شناسایی کردند که متوجه شدند متهم به جرم اقدام به قتل در یکی از شهرستان‌های همجوار نیز تحت تعقیب می‌باشد که پس از انجام هماهنگی‌های لازم با مراجع قضائی تیم‌های عملیات کلانتری خاورشهر به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت: تیم عملیاتی کلانتری ۱۷۷ روز گذشته با حضور در مخفیگاه متهم در یک عملیات منسجم و پلیسی وی را دستگیر که در بازری از مخفیگاه سارق یک دستگاه موتور سیکلت مسروقه کشف و به کلانتری انتقال داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در تحقیقات انجام شده متهم ۳۰ ساله که از اتباع کشور همسایه بود علیرغم انکار‌های اولیه در مواجهه با دلایل و مستندات پلیس به ۵ فقره سرقت به عنف اعتراف نمود که جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا اعزام شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  مبارزه جدی با قاچاق مواد مخدر در حریم خطوط ریلی ادامهدارد

سرهنگ طرهانی با اشاره به شیوه و شگرد سارقان که اقدام به سرقت اموال با ارزش می‌نمایند، از شهروندان درخواست کرد: به منظور تامین امنیت جانی و مالی خود از نگهداری و حمل پول نقد و یا اموال با ارزش به همراه خود، خود داری نموده و در صورت مجبور بودن به حمل و نگهداری پول نقد یا اموال با ارزش، آنهارا در معرض دید دیگران نگذاشته و یا توجه اطرافیان را جلب ننمایند.


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

قتل پدرزن با شلیک گلوله توسط داماد خواننده در جنت‌آباد-تایمز

بامداد امروز پنجشنبه بیست‌وچهارم خردادماه، صدای تیراندازی پی‌درپی سکوت شبانگاهی محله جنت‌آباد را درهم شکست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *