فیلترهای سرامیکی ریخته گری

دستگیری عامل جنایت در بازار تهران

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری فردی که به دلیل اختلافات مالی اقدام به ارتکاب جنایت در بازار تهران کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ علی ولیپور گودرزی دراین‌باره گفت: بهمن ماه سال جاری وقوع قتل مرد جوانی در حوالی بازار تهران به پلیس اطلاع داده شد ودر نهایت رسیدگی به آن به تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ محول شد.

وی با بیان اینکه محل جنایت در یک کارگاه تولیدی بود، افزود: با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ راهی محل حادثه شده و با جسد مرد جوانی مواجه شدند که از ناحیه قفسه سینه هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود.

ولیپور گودرزی با بیان اینکه کارآگاهان در مرحله اول با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی متوجه شدند، دوست مقتول دست به این جنایت زده است، گفت:‌این فرد پس از ارتکاب جرم به مکانی نامعلوم متواری شده بود که در همین راستا با استفاده از تجهیزات و امکانات پلیسی مخفیگاه قاتل در جنوب تهران مورد شناسایی قرار گرفت. 

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  بنگاه‌های املاک متخلف در تیررس دولت

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود:‌ ماموران با کسب این اطلاعات اقدام به هماهنگی با مقام قضایی کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن این فرد را در یک عملیات منسجم پلیسی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

به گفته وی متهم پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی صراحتا به جرم قتل دوست خود در کارگاه تولیدی در بازار تهران اعتراف و عنوان کرد به دلیل اختلاف مالی ۱۰۰ میلیون ریالی دست به این جنایت زده است. در ادامه نیز با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

شرم را دوباره باید معنا کرد!

دیدارنیوز _ فیاض زاهد*: گاهی از خود می‌پرسم نوشتن درباره بدیهیات آیا همچنان ضرورت دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *